سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

معاون اقتصادی استاندار؛

سیاه‌نمایی و درج اخبار دروغ، جفا به مردم و ظلم به اقتصاد کردستان است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان با اشاره به انتشار خبر مجعول "کردستان رتبه اول فساد اداری" در یکی از هفته نامه های استان، انتشار اخبار خلاف واقع و سیاه نمایی را جفا به مردم و ظلم به اقتصاد کردستان عنوان کرد.
سیاه‌نمایی و درج اخبار دروغ، جفا به مردم و ظلم به اقتصاد کردستان است
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی تاکید کرد: این سیاه نمایی ها موجب فرار سرمایه از استان می شود و این امر به هیچ وجه به نفع مردم و نظام نیست چرا که در کردستان منافع مردم و نظام به هم گره خورده است. 
فیروزی خبر منتشر شده را قویاً تکذیب و خاطرنشان کرد: کردستان نه تنها به لحاظ فساد اداری، در کشور اول نیست بلکه به مردم اطمینان می دهیم به لحاظ سلامت اداری بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد.
وی از همه دستگاه‌های نظارتی استان خواست با هر گونه پدیده و مفسده اقتصادی و اداری در استان با شدت و حدت برخورد کنند و اغماضی در این زمینه صورت نگیرد.
فیروزی همچنین مدیران خدوم و دلسوز استان خواست با این شانتاژها دلسرد نشوند و انگیزه خود را از دست ندهند بلکه با تمام توان به کار خود ادامه دهند و مطمئن باشند مردم بهترین داوران برای  ارزیابی عملکردها هستند.
وی با اذعان به اینکه شاخص‌های آماری خاص برای بررسی میزان فساد اداری وجود دارد، افزود:‌ با توجه به اطلاعات دقیق دستگاه‌های نظارتی، در خصوص تعداد پرونده‌های تشکیل شده، در حال رسیدگی، مختومه و منجر به صدور حکم در دستگاه‌های نظارتی و قضایی نمی‌توان کردستان را از نظر فساد اداری در مرتبه بالایی دانست. 
معاون اقتصادی استاندار در پایان تاکید کرد: دوستداران نظام جمهوری اسلامی این اصل را بدانند و به آن توجه کنند که تضعیت دولت در کردستان تقویت نظام نیست.

بازدید [ 367764 ]
برچسب ها