چهار شنبه 30 مهر سال 1399

اخبار

زارعی:

سیستم بانکی باید گرەگشای مشکلات مردم باشد/ سرمایە‌های سرگردان را جمع آوری و در خدمت تولید و اشتغال قرار دهید

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان تاکید کرد کە سیستم بانکی باید گرەگشای مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشد وسرمایە های سرگردان را جمع آوری و در خدمت تولید و اشتغال استان قرار دهد.
سیستم بانکی باید گرەگشای مشکلات مردم باشد/ سرمایە‌های سرگردان را جمع آوری و در خدمت تولید و اشتغال قرار دهید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ ابراهیم زارعی در جلسه شورای هماهنگی بانک های استان کردستان ضمن قدردانی از زحمات بانک ها در خدمت رسانی به مردم گفت: در شرایط کنونی کشور و مشکلات اقتصادی پدید آمده به واسطه تحریم های ظالمانه آمریکا و بیماری کرونا بانک ها باید بر حل گرفتاری های معیشتی و اقتصادی مردم تمرکز کنند.
وی مردم کردستان را مردمانی با فرهنگ، قانونمدار و به نسبت سایر استان‌ها در مسائل بانکی و بازپرداخت تسهیلات خوش حسابتر توصیف کرد و افزود: لازم است مدیران و کارکنان بانک ها همواره با روی گشاده با مردم برخورد کنند و اگر موانعی در راه ارائه خدمت به آنان وجود دارد آنها را برای مردم توضیح و تا حد امکان مشکلاتشان را برطرف کنند.
زارعی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم جمع آوری سرمایه های سرگردان مردم تاکید کرد و گفت؛ در استان افراد بومی صاحب سرمایه زیادی وجود دارند که سرمایه هایشان در دیگر استان‌ها است و باید تلاش بانک‌ها جلب نظر صاحبان سرمایه و قرار دادن سرمایه های آنان در خدمت تولید و اشتغال استان باشد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ضمن برشمردن خدمات بانک های استان و پرداخت تسهیلات در حوزه های گوناگون اظهار کرد: بانک های استان لازم است خدمات ارائه شده خود به مردم را از مجاری مختلف به مردم اطلاع رسانی کنند

بازدید [ 8094 ]
برچسب ها