پنج شنبه 14 آذر سال 1398

اخبار

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان:

شرکت توزیع نیروی برق باید راه را برای سرمایه گذاران هموار کند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان گفت: شرکت توزیع نیروی برق باید در بحث سرمایه گذاری و تسهیل راه برای سرمایه گذاران تلاش کنند و نگذارند سرمایه گذاری با نارضایتی از این شرکت خدمات رسان بیرون روند.
شرکت توزیع نیروی برق باید راه را برای سرمایه گذاران هموار کند


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی امروز 20 آذر در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان ضمن اشاره به اینکه ماموریت شرکت توزیع نیروی برق در استانی که در حال توسعه است سخت است، اظهار کرد: در استان کردستان تقاضا ها ثابت است و در چنین وضعیتی کار شرکت توزیع برق کار خیلی سخت نیست.
وی ضمن اشاره به اینکه شرکتهای خدمات رسان کار مهمی بر عهده دارند، عنوان کرد: زمانی که مولفه ای به نام رشد تقاضا عنوان می شود، کار سخت می شود و باید شرکت توزیع جوابگو این تقاضا ها باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان با اشاره به اینکه استان در حال توسعه نیازمند سرمایه گذاری است، ذکر کرد: شرکت توزیع نیروی برق باید در بحث سرمایه گذاری و تسهیل راه برای سرمایه گذاران تلاش کنند و نگذارند سرمایه گذاری با نارضایتی از این شرکت خدمات رسان بیرون روند.
فیروزی در ادامه با بیان این مهم که سرمایه گذاری در استان اشتغال زایی را به همراه دارد، گفت: اگر زمانی در استان کردستان در صنعتی همچون سنگ آهن و فولاد سرمایه گذاری شود اولین نیاز برق است و اگر این مهم برای سرمایه گذار امکان پذیر نشود با مشکل روبه رو خواهیم شد.
فیروزی ضمن اشاره به اینکه مردم کردستان حق دارند شتاب  رشد توسعه استان را شاهد باشند، اظهار کرد: اگر شرکت توزیع برق استان در جاهای که امکان سرمایه گذاری است ارائه خدمات نکنند، پاسخ جالبی برای استان نیست.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان با اشاره به اینکه  همه شرکت های خدمات رسان وظیفه با نام  واکنش سریع دارند، خاطرنشان کرد: شرکت توزیع نیروی برق باید در خصوص بعضی از موارد که دربحث سرمایه گذاری انجام می شود باید از قبل برنامه ریزی و مطالعه داشته باشند تا بتوانند در کمترین زمان به مطالبه این سرمایه گذاران جواب بدهند.
فیروزی در ادامه از شرکت توزیع برق استان خواست که به روز باشند و گفت: شرکت توزیع نیروی برق بالغ بر 950 مگاوات تولید دارد که 500 مگا وات آن پیک مصرف است و 450 مگاوات نیز اضافه است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان تصریح کرد: از شرکت توزیع نیروی برق استان میخواهیم که 450 مگا وات اضافه در حوزه صنعت استفاده شود.
فیروزی در پایان ضمن اشاره به اینکه شرکت توزیع برق باید دو مثله رضایت مندی مردم و کارایی سازمان به حد مطلوب برسانند، یادآور شد: شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در بحث مدیریتی از روشهای جدیدی استفاده کرده  وهمیشه حامی سرمایه گذاران نیز بوده است.

برچسب ها