چهار شنبه 1 خرداد سال 1398

اخبار

با حضور معاون عمرانی استاندار کردستان

شش طرح عمرانی در دیواندره افتتاح شد

با حضور امیر قادری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و جمشید اسدی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان،روز یکشنبه پنجم شهریورماه 6 طرح عمرانی در شهر دیواندره افتتاح و به بهره برداری رسید.
شش طرح عمرانی در دیواندره افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ در حوزه پروژه های شهرداری، میدان امام خمینی با المان فوق سنگین 15 متری و 10 تنی با اعتباری بالغ بر 204 میلیون تومان و پارک شانو با مساحت 7800 مترمربع و اعتباری بالغ بر 468 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.
همچنین چهار پروژه برق رسانی این شهرستان با اعتباری بالغ بر 893 میلیون تومان در چند بخش تبدیل شبکه هوایی سیمی به کابل، احداث شبکه فشار ضعیف هوایی و برقرسانی به چند شهرک، افتتاح شد.
معاون عمرانی استاندار کردستان در جلسه شورای اداری شهرستان دیواندره هم گفت: شهرداری یک دولت کوچک است که باید فعالیتهای آن در راستای رضایتمندی مردم باشد.
امیر قادری افزود: مردم باید مطالبه گر باشند تا راه توسعه در شهرستان فراهم شود؛ نباید انتظار داشته باشیم کسی از مرکز نسخه نجات ما را بپیچد، بلکه باید خود ما دست به کار شویم.
وی تصریح کرد: خوشبختانه دیواندره پتانسیل خوبی در نیروی انسانی نخبه، متخصص و توانمند دارد و باید توسط همین افراد توسعه شهر رقم خورد.
در پایان این مراسم از اعضای شوراهای اسلامی دوره چهارم شهرهای دیواندره، زرینه و بخشهای مرکزی، سارال و کرفتو با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد.

 

 

 

 

شش طرح عمرانی دیواندره با حضور معاون عمرانی استاندار کردستان افتتاح شد

برچسب ها