چهار شنبه 13 اسفند سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون عمرانی استاندار کردستان

شهرداریها ایجاد درآمد پایدار را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: شهرداریهای تابعه ایجاد درآمد ثابت و پایدار را جهت تامین منابع مالی پروژه های عمرانی سرلوحه قرار دهند.
شهرداریها ایجاد درآمد پایدار را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ شهرام ملکی ظهر امروز در بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری دیواندره با بیان این مطلب اظهار داشت: در چند سال اخیر با تلاش شهرداران، شوراهای اسلامی و فرمانداران تابعه اقدامات قابل توجهی در توسعه عمران شهری استان صورت گرفته و پروژه های زیربنایی موثری نیز مورد بهره برداری قرار گرفته است.
وی افزود: در این راستا بر اساس لایحه عوارض محلی که بخشی از آن شامل اعتبارات کوششی و اعتبارات ارزش افزوده و تملک دارایی است مبلغ 780 میلیارد تومان برای شهرداریهای استان مصوب شده که تا کنون نیز 114 میلیارد تومان از این اعتبارات از منابع ارزش افزوده به شهرداریهای استان تخصیص یافته است.
ملکی خاطر نشان کرد: شهرداری دیواندره نیز تاکنون برای اجرای پروژه های عمران شهری از جمله احداث پارکها، توسعه فضای سبز، پارک تخصصی بانوان و ساماندهی معابر اقدامات مناسبی به عمل آورده که در آینده نزدیک شاهد افتتاح این پروژه ها خواهیم بود.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود اجرای طرحهای عمرانی با هدف ارتقاء مدیریت ترافیک و تسهیل حمل و نقل عمومی شهری تاکید کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در پایان گفت: ضروریست شهرداریهای تابعه برای ارتقاء خدمات به شهروندان نسبت به نوسازی ماشین آلات و سایر تجهیزات فنی اقدام لازم را به عمل آورند.
بازدید [ 104595 ]
برچسب ها