چهار شنبه 15 مرداد سال 1399

اخبار

معاون وزیر کشور؛

شهرداری‌ها خود را بە کمک‌های دولتی وابستە نکنند

معاون وزیر و رئیس سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های وزارت کشور بە شهرداران استان کردستان تاکید کرد کە خود را بە کمک‌های دولتی وابستە نکنند.
شهرداری‌ها خود را بە کمک‌های دولتی وابستە نکنند

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ دکتر جمالی نژاد در جریان سفر وزیر کشور بە استان کردستان و در نشست مشترکی با شهرداران استان گفت: لازم است شهرداری‌ها بە سمت و سوی ایجاد درآمد پایدار حرکت کنند و خود را بە حمایت های دولت وابستە نکنند.

وی بر سرمایە گذاری شهرداری ها و جذب سرمایە گذار برای مشارکت در طرح ها تاکید کرد و گفت: شفافیت در عملکرد شهرداریها زمینه ساز جلب مشارکت مردم و بالا رفتن اعتماد مردم به شهرداریها و در نهایت بالا رفتن سرمایه اجتماعی در شهرها است.

در ادامه این نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان ضمن ارائه گزارش عملکرد حوزه عمرانی استان به بیان مسائل و مشکلات شهرداریها و دهیاریهای استان پرداخت و ضمن تقدیر از زحمات شهرداران و دهیاران با وجود کمبود بودجه و اعتبارات بر لزوم عزم راسخ شهرداران و دهیاران جهت جلب مشارکت های مردمی و ارائه خدمات مناسب به مردم استان تأکید کرد.

همچنین در این نشست مشترک چند تن از شهرداران استان به بیان مسائل و مشکلات و چالش های پیش روی شهرداریها پرداخته و بر لزوم اصلاح قانون شهرداریها و تدیون آیین نامه ها و دستورالعمل های مناسب جهت ایجاد انظباط مالی در شهرداریها تأکید داشتند.

بازدید [ 311505 ]
برچسب ها