سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

مرادنیا:

صداقت، امانت و وفادارى، سه عهد من با مردم کردستان است

استاندار كردستان در مراسم معارفه خود صداقت، امانت و وفادارى را سه شرط پذيرش مسئوليت استاندارى كردستان وعهد خود با مردم استان عنوان کرد.
صداقت، امانت و وفادارى، سه عهد من با مردم کردستان است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنيا خطاب به مردم كردستان اظهار داشت: بر این باورم تا روزى كه در اين مسند هستم به مردم دروغ نگويم و وصادقانە  تا روزى كه اين مسئوليت را بر عهده دارم به اين مسئوليت خيانت نكنم .
استاندار  كردستان در اولين سخنرانى خود گفت: خدا را شاكرم كه توفيق داد و مورد اعتماد دولتمردان جمهورى اسلامى قرار گرفتم تا به مردم و ديار خودم خدمت كنم، اين را فرصت مغتنمى براى خودم مى دانم و اميدوارم بتوانم از اين فرصت براى خدمت به مردم استفاده كنم.
مرادنيا در اين مراسم ضمن ابراز تشكر و سپاس از تمامى حضار، و تشكر صميمانه از رياست محترم جمهور و وزير محترم كشور به سبب اعتماد به ايشان، از زحمات ٤ ساله آقاى زاهدى استاندار سابق كردستان نيز قدردانى كرد و افزود: خوشحال مى شوم در آينده از تجربيات و راهنمايى هاى ايشان بهره مند شوم.
وى در ادامه به اصول خود در راستاى خدمت به مردم استان اشاره و خاطرنشان كرد: اصل اول احترام واقعى به مردم است، كه اگر كارى هم نتوانم انجام دهم حداقل به مردم احترام بگذارم و از همكاران هم انتظار دارم كه چنين باشند.
مرادنيا وحدت و همدلى را اصل دوم عنوان كرد و افزود: امروز كه اين مسئوليت را پذيرفته ام نه جناحى دارم و نه گروهى، همه مردم كردستان جناح من هستند و در خدمت احزاب سياسى با مشى اعتدال و قبول برنامه هاى دولت خواهم بود و دست يارى به سوى نمايندگان مردم، احزاب و دانشگاهيان دراز مى كنم به اميد روزى كه لفظ محروميت از كنار نام كردستان برداشته شود.
استاندار كردستان صفت محروميت را با وجود برخوردارى از آب، زمين و ساير نعمات الهى بى معنى دانست و تاكيد كرد: بايد دست از حاشيه سازى و سياست بازى برداريم و به خاطر خدا دست از جناح بازى برداريم و به فكر خدمت به مردم باشيم.
وى در تشريح سومين اصل، گفت: بنده با رويكرد اقتصادى به اين استان آمده ام و اگر از كار اقتصادى خودم در بخش خصوصى دست كشيده ام به قصد خدمت، به استان آمده ام.
مرادنيا با اذعان به اينكه فعاليت بخش خصوصى نيازمند وجود زيرساخت است، خاطرنشان كرد: علاوه بر زيرساخت بايد فرهنگ برخورد با بخش خصوصى نيز رعايت شود.
وى در اين خصوص تاكيد كرد: بايد با احترام با بخش خصوصى برخورد شود، امروز در تمام دنيا بخش خصوصى حضور پررنگى دارد.
استاندار كردستان با بيان اينكه نمى توانيم انتظار معجزه داشته باشيم، يادآور شد: با دست سرمايه گذاران داخل استان، كشور و خارجى اين معجزه شدنى است به شرطى كه فرهنگ برخورد با بخش خصوصى را داشته باشيم.
مرادنيا همچنين اظهار داشت: از گذشته تا كنون هر كس به سهم خود تلاش كرده و در آينده نيز نيز همين طور خواهد بود و اين امر شدنى است البه با همفكرى و همراهى خوبى كه در استان خواهد بود.
وى در ادامه از وزير كشور خواست همانطور كه پيش از اين معين استان كردستان بوده اند از اينبه بعد نيز مساعدت لازم را نسبت به استان داشته باشند.
بهمن مرادنيا خطاب به مردم كردستان اظهار داشت: از وزير محترم كشور سه شرط صداقت، امانت و وفادارى را گرفتم كه تا روزى كه در اين مسند هستم به شما دروغ نگويم و با شما صادق باشم، تا روزى كه اين مسئوليت را بر عهده دارم به اين مسئوليت خيانت نكنم و امانتدار باشم و به شما مردم عزيز استان وفادار بمانم و هرگز به شما خيانت نكنم.
وى در پايان خاطرنشان كرد: از خداوند مى خواهم اگر عمرى باقى باشد نتيجه خدمت من هم رضاى خداى متعال، هم رضايت مردم و هم رضايت  شهداى عزيز كه همگى مديون آنها هستيم، باشد.
شايان ذكر است بهمن مرادنيا هفدهمين استاندار كردستان از فرزندان توانمند اين استان مى باشد.

 

 

 

 

مراسم تقدیر و معارفه استاندار کردستان

برچسب ها