شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

معاون عمرانی استاندار کردستان تأکید کرد:

ضرورت توجه و اهمیت بیشتر به راهداران و رانندگان استان

مراسم گرامیداشت هفته ملی حمل و نقل، رانندگان و راهداری در کردستان با حضور معاون عمرانی استاندار کردستان چهارشنبه شب برگزار شد.
ضرورت توجه و اهمیت بیشتر به راهداران و رانندگان استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، امیر قادری در این مراسم اظهار کرد: راه محور توسعه است و انسان برای برقراری ارتباطات با پیرامون، همواره و از قدیم الایام نیازمند راه ها بوده است.

وی افزود: راه در جای خود یک عامل توسعه به شمار می رود، اما اگر راهداری به شیوه درست اجر نشود و راهداران در جاده ها حضور نداشته باشند، راه می تواند موجب خسارت و از بین رفتن منابع انسانی و مالی شود.

قادری تأکید کرد: حضور راهداران به همراه رانتدگان در جاده های استان، هم امنیت و هم ایمنی و آرامش در جاده ها را به همراه خواهد داشت و این موضوعی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

معاون عمرانی استاندار کردستان خاطرنشان کرد: راهداری استان در 6 ماه نخست سال که فصل مساعد کاری است، فعالیت های خود را انجام می دهد تا در فصل زمستان رانندگانی که در جاده ها تردد می کنندف مشکلات کمتری داشته باشند.

وی با اشاره به دو مناسبت 26 آذر روز ملی حمل و نقل و اول دی روز راهداری تصریح کرد: حضور من در این همایش با هدف تشکر از رانندگان و راهدارانی است که کمتر نامی از آنها برده می شود و این هفته و ایام فرصت خوبی است تا به حوزه راهداری و رانندگان بخش حمل و نقل اهمیت بیشتری داده شود.

برچسب ها