شنبه 5 بهمن سال 1398

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون عمرانی استاندار کردستان:

طرح جامع ارتقای ایمنی راه های استان در دستور کار قرار بگیرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: باید در جاده های استان افقی برای ارتقای ایمنی تعریف شود و این کار با تدوین و اجرای طرح جامع ارتقای ایمنی امکانپذیر است.
طرح جامع ارتقای ایمنی راه های استان در دستور کار قرار بگیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، مهندس امیر قادری روز سه شنبه در کمیسیون ایمنی راه های استان با بیان این مطلب گفت: لازم است به شاخصها و پارامترهای تأثیرگذار در کاهش تصادفات بیش از پیش توجه شود.
وی بر ضرورت حضور متناوب پلیس در ساعات و نقاط مختلف به صورت متغیر تأکید کرد و آن را عاملی برای جلوگیری از وقوع تصادفات در راه های استان عنوان کرد.
معاون استاندار کردستان تأکید کرد: در حوزه راه علیرغم همه اقدامات انجام شده با استانداردهای کشوری فاصله زیادی داریم که باید تلاش کنیم تا این فاصله به حداقل برسد.
قادری با اشاره به اهمیت راهسازی تأکید کرد: در کنار راهسازی، راهداری هم بسیار مهم است و نگاه و توجه به حزوه راهداری لازم است در میان مسئولان کشور و استان نهادینه شود.
وی در پایان با اشاره به نزدیکی به ایام پایان سال و تعطیلات نوروزی تأکید کرد اقدامات ویژه ای همچون بهسازی و خط کشی و نصب علائم در راه ها و جاده های استان انجام شود.

برچسب ها