چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

استاندار در دیدار با منتخبین مردم در مجلس یازدهم:

فارغ از مسائل جناحی و سیاسی، باید در خدمت به مردم و توسعه استان، همراه و همکار باشیم

استاندار کردستان در نشست صمیمی با منتخبین مردم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همه ما در قبال مردم و توسعه استان مسؤول هستیم لذا فارغ از مسائل جناحی و سیاسی، باید با هم همراه و همکار باشیم تا بتوانیم به مردم خدمت کنیم.
فارغ از مسائل جناحی و سیاسی، باید در خدمت به مردم و توسعه استان، همراه و همکار باشیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در این دیدار ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای نمایندگان مردم، ابراز امیدواری کرد مدیران و نمایندگان استان بتوانند در کنار هم گام های اساسی در راستای توسعه استان بردارند.
وی کردستان را استانی توانمند و دارای ظرفیت های بالقوه از جمله آب، خاک و معادن عنوان و خاطرنشان کرد: اگر این توانمندی ها به فعلیت برسد می توانیم در اقتصاد کشور تاثیر گذار باشیم.
مرادنیا با اشاره به برخی اقدامات مهم انجام شده در استان از جمله افزایش چشمگیر بودجه استان، تخصیص آب استان، تامین آب شرب پایدار برای شهرستان ها، ریل گذاری راه آهن، تعریف طرح های پیشران توسعه در حوزه کشاورزی و صنعت، اجرای طرح های متعدد عمران شهری و همچنین برنامه های فرهنگی مانند قرارداد ساخت سریال سنجرخان، برگزاری کنگره مشاهیر کردو تابوشکنی برگزاری رسمی جشن نوروز، تاکید کرد: با توجه به منابع محدود و درخواست های نامحدود، لازم است برای ایجاد توسعه در استان هر ساله تعدادی پروژه تعریف و نمایندگان و مدیران همه با هم برای تحقق آنها تلاش کنیم.
استاندار در ادامه اهمیت و ضرورت سرمایه گذاری در استان علی الخصوی از سوی سرمایه گذاران بومی را یادآور شد و تلاش برای ارتقاء دیدگاه توسعه نگر بویژه در لایه کارشناسی دستگاه ها را ضروری دانست.
مرادنیا همچنین خاطرنشان کرد: امروز زمانی است که اگر صادقانه و با تعهد اخلاقی در کنار هم باشیم، می توانیم کارهای زیادی در استان انجام دهیم.

بازدید [ 15789 ]
برچسب ها