سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

معاون سیاسی استاندار تاکید کرد:

فرمانداران باید همەی توان خود را صرف خدمت به مردم کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خواستار بکارگیری همه‌ی توان فرمانداران جهت خدمت‌رسانی به مردم و تجهیز منابع در این خصوص شد.
فرمانداران باید همەی توان خود را صرف خدمت به مردم کنند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
حسین خوش اقبال در جلسه همایش فرمانداران استان کردستان با بیان اینکه فرمانداران نمایندگان عالی دولت در شهرستان‌ها هستند گفت: با توجه به شرایط خاص حاکم بر کشور فرمانداران باید همه همت خود را برای خدمت بیشتر به مردم و جلب رضایتمندی آنان بکار بگیرند.

وی جلب اعتماد مردم و ایجاد رضایت آنان را اصلی‌ترین سیاست حاکمیت و دولت در کشور برشمرد و اظهار کرد: خروج آمریکا از برجام و ایجاد برخی مشکلات اقتصادی موجبات نگرانی مردم را فراهم کرده است که باید تلاش شود با تعامل و گفتگو و کار شبانه‌روزی این نگرانی‌ها به حداقل ممکن برسد.

خوش اقبال با بیان اینکه همواره تلاش کرده‌ایم که جایگاه فرمانداران در سیستم اجرایی و مدیریتی حفظ و تقویت شود گفت: فرمانداران باید با همه جریانات، احزاب و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تعامل داشته باشند و از ظرفیت آنان برای پیشبرد امور بهره ببرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان حفظ امنیت و خدمتگذاری صادقانه را جزو وظایف فرمانداران ذکر کرد و اظهار داشت: مردم کردستان انسان‌هایی شریف و قدرشناس هستند و دست کسانی را که به آنها خدمت کنند به گرمی می‌فشارند و باید از این بستر به نفع رشد و توسعه همه جانبه استان استفاده کرد.

حسین خوش اقبال در ادامە سخنان خود بە ایجاد تحول اداری، چرخش مدیریت نخبگان در راستای تحقق خواست عمومی تاکید کرد و افزود: فرمانداران نسبت بە اعلام لیست مدیران و مسئولانی کە دارای سابقە بیش از پنج سال مدیریت در سطح شهرستان هستند اقدام کنند.

وی اضافه کرد: دولت تدبیر و امید مصمم به استفاده از مدیریت جوانان است و لازم است فرمانداران تا پایان شهریورماه سالجاری نسبت به تغییر و جابجایی این دست از مدیران اقدام کنند.

خوش اقبال با بیان اینکه در هفته دولت فرمانداران و مدیران باید از عملکرد دولت  و خدمات آن دفاع کنند گفت: لازم است برای تحقق این مسئله و بازتاب خدمات دولت از تریبون‌های مختلف و از جمله تریبون نماز جمعه استفاده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از مدیران کل ادارات و سازمان‌ها خواست عملکرد حوزه کاری خود را به صورت مکتوب در اختیار رسانه‌ها و امامان جمعه جهت استفاده و ارایه در خطبه‌های نماز جمعه قرار دهند.

وی ادامه داد: در ایام هفته دولت با برنامه‌ریزی مناسب  نسبت به افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌ها اقدام و بازتاب عمومی داده شود، همچنین ضروری است در هفته دولت از خانواده شهدا سرکشی و تجلیل به عمل آید.

بازدید [ 746244 ]
برچسب ها