شنبه 16 فروردین سال 1399

اخبار

فرماندار کامیاران بزودی معرفی می‌شود/همه توان خود را برای توسعه شهرستان کامیاران به کار خواهم گرفت

استاندار کردستان در دیدار با فعالان سیاسی شهرستان کامیاران از معرفی فرماندار کامیاران در آینده نزدیک خبر داد و گفت: همه تلاش خود را برای توسعه و رشد این شهرستان به کار خواهم گرفت.
فرماندار کامیاران بزودی معرفی می‌شود/همه توان خود را برای توسعه شهرستان کامیاران به کار خواهم گرفت


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان
؛ بهمن مرادنیا در این دیدار بخشی از گلایه های فعالان سیاسی  به نسبت فضای موجود را به جا دانست و گفت: تلاش ما بر این بوده است که شخصیتی توانمند و مورد قبول اکثریت مردم و جریانات سیاسی  به سمت فرمانداری کامیاران منصوب شود  و این مسئله تا روزهای آینده اتفاق خواهد افتاد.
وی با بیان اینکه رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال از دغدغه های مهم مدیریت استان است اضافه کرد: تلاش می کنیم برای هر شهرستان یک پروژه اساسی و ماندگار تعریف کنیم تا از این رهگذر بسترهای توسعه ای در هر منطقه ایجاد شود.
مرادنیا افزود: در انتصاب مدیران مطلقا به مسایل قومی و مذهبی توجه نداریم و تنها  معیار برای انتصابات  توانمندی  و شایستگی افراد است.
در این دیدار فعالان سیاسی شهرستان کامیاران تعلل در معرفی فرماندار، حضور مدیران دولت‌های نهم و دهم در سمت های مدیریتی، عدم بکارگیری و استفاده از بانوان توانمند در پست های اجرایی، عدم توجه به فعالان و حامیان ستاد دکتر روحانی، دخالت  نمایندگان مجلس در بخش اجرا و انتصاب مدیران،  توجه جدی به مسایل اقتصادی و اشتغال شهرستان و عدم دفاع مدیران از عملکرد دولت از جمله انتقادات و پیشنهادات فعالان سیاسی شهرستان کامیاران به استاندار کردستان بود.

 

بازدید [ 70395 ]
برچسب ها