دو شنبه 20 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

فرهنگیان امید به توسعه را در جامعه نشر دهند

استاندار كردستان گفت: شما معلمان مى توانيد روح اميد را در جامعه نشر دهيد لذا از شما توقع دارم با نشاط و اميدوارى بخشيدن به دانش آموزان، فضا را تغيير دهيد و مردم را به توسعه و آينده اميدوار كنيد.
فرهنگیان امید به توسعه را در جامعه نشر دهند

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استاندارى كردستان؛ بهمن مرادنيا در مراسم تقدير و گراميداشت مقام شامخ معلم اظهار داشت: همه ما بعد از خانواده، همواره با شما معلمين عزيز بوده ايم و رفتار و گفتار شما براى ما الگو بوده و سعى كرده ايم اين الگوها در زندگى خود استفاده كنيم لذا شما حق بزرگى بر گردن همه افراد جامعه داريد.
وى با اذعان به اينكه تاكنون كسى نتوانسته قدر و منزلت قشر معلم را شايسته به جاى آورد، افزود: اما احترام ويژه اى كه لايق اين عزيزان است در نهاد همه ما وجود دارد كه سبب شده در مقابل اساتيد خود متواضع باشيم.
استاندار در ادامه ضمن تقدير از موفقيت هاى كسب شده توسط فرهنگيان استان، اظهار داشت: كسب موفقيت هاى بزرگ عليرغم كمبود امكانات، نشان از عشق است.
مرادنيا به مشكلات و تنگناهايى كه از سوى دشمنان به كشور تحميل شده اشاره كرد و گفت: امروز دشمنان نكته مهمى را نشانه گرفته اند و آن مايوس كردن مردم از دولت و نظام است.
وى در اين خصوص خاطرنشان كرد: شما معلمان مى توانيد روح اميد را در جامعه نشر دهيد لذا از شما توقع دارم با نشاط و اميدوارى بخشيدن به دانش آموزان، فضا را تغيير دهيد و مردم را توسعه و آينده اميدوار كنيد.
مرادنيا با ابراز تاسف از اينكه جبران زحمات معلمان به صورت شايسته مورد توجه قرار نگرفته، از تصميم جدى دولت و مجلس براى اجراى طرح رتبه بندى معلمان خبر داد.
استاندار كردستان در پايان از تلاش هاى فراوان معلمان در راستاى پرورش دانش آموزان مطرح در كشور قدردانى كرد و افزود: تلاش هاى فراوانى صورت گرفته كه نبايد متوقف شود و اميدوارم با تلاش مضاعف شما معلمان دلسوز، از ميان دانش آموزان چهره هاى درخشان ترى در سطح ملى معرفى كنيم.

بازدید [ 759753 ]
برچسب ها