جمعه 22 آذر سال 1398

اخبار

استاندار کردستان در اختتامیه جشنواره تولیدات رادیو و تلویزیونی:

فرهنگ و هنر ملی ما وامدار کُردستان است

استاندار کردستان با اشاره به اینکه به یقین هنر و فرهنگ ملی ما وامدار استان کردستان است، گفت: به همین خاطر خوشحالیم که جشنواره بیستم تولیدات استاتی سازمان صداوسیما در این استان برگزار شد، این جشنواره فرصت مناسبی شد تا کردستان را به هموطنان عزیزمان بهتر معرفی کنیم.
فرهنگ و هنر ملی ما وامدار کُردستان است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان، عبدالمحمد زاهدی در اختتامیه بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های سازمان صدا و سیما که در پردیس سینما بهمن سنندج برگزار شد، اظهار کرد: امشب گنجینه‌ای از هنر در سنندج مهمان مردم کردستان هستند.

استاندار کردستان با بیان اینکه شما مهمان استان و سرزمینی هستید که کوه‌های بلند، مردم سرافراز و اصالت‌های فرهنگ و آیین‌هایش بوی مهربانی می‌دهد، گفت: سرزمینی که هنر و فرهنگ ایران وام‌دار این سرزمین است و اصیل‌ترین قوم ایرانی امشب میزبان شما هستند.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره بیستم فرصت خوبی بود که ما کردستان را بهتر به مردم معرفی کنیم، مردمانی که به دلیل قضاوت نادرست به نحوی دیگر در کشور ما شناخته می‌شوند.

استاندار کردستان با بیان اینکه این سرزمین به یقین سرزمین فرهنگ و هنر است، گفت: کاش شما مدت بیشتری در استان بودید و با مردمان این استان بیشتر آشنا می‌شدید.

وی اذعان داشت: بضاعت ما در کردستان کم است اما چشمانی داریم که پاهای شما را روی آن می‌گذاریم.

وی از ریاست سازمان صدا و سیما بخاطر واگذاری افتخار میزبانی بیستمین جشنواره مراکز استان‌ها به کردستان تقدیر کرد و گفت: مدیرکل صدا و سیمای کردستان و همکاران ایشان با عشق و انگیزه بسیار بالا و به صورت شبانه روزی برای برگزاری هرچه بهتری این جشنواره تلاش کردند.

زاهدی از سایر بخش‌های به ویژه دستگاه‌های نظامی و انتظامی که در تامین امنیت این جشنواره فعالیت کرده بودند تقدیر کرد و اظهار داشت: قلوب مردم این مردم جایگاه شما است و با مهربانی پذیرای شما هستند و اگر کم و کاستی وجود داشته بضاعت همین بوده و شما به بزرگواری خود بر ما ببخشاید.

 

 

 

 

 

آئین اختتامیه بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های سازمان صدا و سیما در پردیس سینما بهمن سنندج

برچسب ها