جمعه 14 آذر سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

قبول مشکلات، گام اول در حل آن است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، قبول مشکلات را گام اول در حل آن عنوان کرد.
قبول مشکلات، گام اول در حل آن است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
خالد جعفری در جلسه نشست نخبگان اقتصادی استان، با یادآوری شرایط اقتصادی غیرقابل پیش بینی کشور، تاکید کرد: باید به دنبال راهکاری باشیم که بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.
وی اعتماد متقابل میان دانشگاه، سرمایه گذاران و بخش دولتی را امری ضروری دانست و افزود: از دانشگاهیان درخواست داریم راهکارهایی ارائه دهند که چگونه شاخص های بهبود فضای کسب و کار را ارتقاء دهیم.
جعفری افزود: سه بخش دولتی، دانشگاهی و خصوصی مدام همدیگر را ارزیابی می کنند اما یکدلی و تعصب کاری که در کردستان وجود دارد در استان های دیگر کمتر دیده می شود.
معاون اقتصادی استاندار، پذیرش وجود مشکلات را مقدمه ارائه راهکار و رفع آنها عنوان و تاکید کرد: دولت به تنهایی نمی تواند برای حل مشکلات راهکار پیدا کند لذا به کمک دانشگاه و بخش خصوصی نیاز داریم.
جعفری در ادامه تشکیل کارگاه آموزشی برای کارکنان ادارات و همچنین سرمایه گذاران را امری ضروری در راستای ارتقاء آگاهی آنان ضروری عنوان کرد و گفت: سرمایه گذاران باید آگاه باشند که شرایط فعلی اقتصادی کشور متلاطم است اما علیرغم نوسان موجود باید فعالیت اقتصادی سودآور داشته باشیم و از فرصت های استان در راستای اشتغالزایی استفاده کنیم.
وی در پایان خواستار راه اندازی مجدد کلینیک عارضه یابی شد.

بازدید [ 134178 ]
برچسب ها