چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

مبارزه با معضل مواد مخدر یک وظیفه همگانی و فرا ملی است

استاندار کردستان گفت: مبارزه با معضل مواد مخدر از وظایف همگانی و فرا ملی است و در این راستا همه باید با تمام توان تلاش خود را برای مبارزه با این بلای خانمانسوز مضاعف کنیم.
مبارزه با معضل مواد مخدر یک وظیفه همگانی و فرا ملی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان در محل سالن شهدای گمنام استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: همه کسانی که در عرصه مبارزه با مواد مخدر مسئولند باید با اعتقاد به اینکه که نجات یک نفر در حقیقت نجات جامعه بشری است صادقانه وارد عرصه شوند.
وی افزود: امیدواریم با عزم و اراده همگانی شاهد ریشه کنی بلای خانمانسوز اعتیاد در جامعه باشیم که متاسفانه تاثیرات این معضل اجتماعی دامن گیر خانواده ها و فرزند معتادشان می شود.
استاندار کردستان ادامه داد: تبعات این ناهنجاری اجتماعی در بسیاری از جهات کشور را در معرض آسیب جدی قرار می دهد و امید است با کمک خداوند و همت همه مسئولان و مردم این بلا بطور کامل ریشه کن شود.
وی خاطر نشان کرد: بایستی با همکاری و همراهی هم به مانند گذشته درمسیر مبارزه قاطعانه با مواد مخدر در استان گامهای مهم تری برداشته و فصل جدیدی از ریشه کنی مواد مخدر به عنوان اصلی ترین آسیب های اجتماعی را شاهد باشیم.
مرادنیا تصریح کرد: دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی با قاطعیت مبارزه با مواد مخدر را سرلوحه برنامه های خود قرار داده واین راه را ادامه خواهند داد و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.
وی از مدیران دستگاههای اجرای عضو شورای مبارزه با مواد مخدر استان خواست تا با استفاده از همه امکانات خود به انجام وظیفه بپردازند.
استاندار کردستان در پایان گفت: همه ما در این حوزه مسئولیت سنگینی برعهده داریم بنابراین با جدیت و احساس مسئولیت بیشتر می طلبد در کنار هم باشیم تا ضمن مبارزه با مواد مخدر بتوانیم معتادی که گرفتار این معضل شده را نجات و به کانون گرم خانواده ها بازگردانیم.
لازم به ذکر است در این مراسم از تلاش های رحمان حریری تقدیر و طی حکمی نیز سردار علی آزادی فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان به عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان منصوب شدند.

بازدید [ 46968 ]
برچسب ها