سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

مجمع خیرین امین استان تشکیل می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، ضمن استقبال از اهتمام فرماندهی انتظامی استان در تشکیل "مجمع خیرین امین استان" گفت: نیروی انتظامی نقش مهمی در تامین امنیت جامعه دارند و همه ما باید در کنار آنها قرار بگیریم.
مجمع خیرین امین استان تشکیل می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه کمیسیون طرح "مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت عمومی استان" خاطرنشان کرد: مردم سرمایه و صاحبان اصلی نظام هستند و هرجا که به آنها اعتماد کردیم موففیت های چشمگیری کسب کردیم و هر جا که لازم شده نظام خودی نشان دهد و پایه های خود را تحکیم بخشد، مردم به عرصه آمده اند. 
وی ضمن استقبال از اهتمام در ایجاد مجمع خیرین امین، افزود: هر جا مردم به عرصه آمدند و آنها را محرم شریک خود دانستیم موفق شده ایم. 
خوش اقبال، ارتباط تنگاتنگ مردم با نیروی انتظامی را موجب افزایش و ارتقاء امنیت دانست و یادآور شد: مردم کردستان علیرغم گله مندی از شرایط اقتصادی، پای نظام و انقلاب ایستاده اند. 
وی در ادامه با اشاره به توسعه انسانی نیروی انتظامی، اظهار داشت: امروز در نیروی انتظامی از افراد تجصیلکرده و صاحبنظر برخوردار هستیم. 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار پس از انتخاب ۷ عضو هیات موسس مجمع خیرین امین استان، گفت: همه دستگاه ها علاقه مند به همکاری در تشکیل و اداره این مجمع هستند لذا باید به صورت منسجم در کنار هم قرار گیرند.

بازدید [ 515964 ]
برچسب ها