چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

مجموعە دستگاه‌های دولتی در‌بیان عملکرد خود ناتوان هستند/ روابط عمومیها دستاوردهای بزرگ را برای مردم بیان کنند

استاندار کردستان به صراحت گفت که دستگاه‌های دولتی در بیان عملکرد و دستاوردهای خود به جامعه ناتوان هستند.
مجموعە دستگاه‌های دولتی در‌بیان عملکرد خود ناتوان هستند/ روابط عمومیها دستاوردهای بزرگ را برای مردم بیان کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در مراسم گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ضمن تبریک این مناسبت گفت: در استان کارها و اقدامات بزرگی در حوزه های مختلف فرهنگی، عمرانی و اقتصادی انجام شده اما این اقدامات به درستی به جامعه منتقل نشده است.
وی با بیان اینکه نقش روابط عمومی ها نباید صرفا در امور روزمره و خبرنویسی خلاصه شود، گفت: بزرگترین نقش روابط عمومی انتقال نقاط ضعف سیستم به مدیر مربوطه و در جهت اصلاح امور است.
مرادنیا ضمن تاکید بر این مورد که روابط عمومی خود باید جایگاه مناسب خود را پیدا کنند و در غیر این صورت نمی توانند رسالت خود را به درستی انجام دهند، گفت: مدیران دستگاه‌ها باید نقش و جایگاه روابط عمومی ها را مورد توجه قرار دهند و در کنار آن روابط عمومی نیز خود را به روز و کارآمد کنند.
استاندار کردستان بیان دستاوردهای نظام و دولت جهت امید آفرینی در میان مردم را حایز اهمیت برشمرد و افزود: روابط عمومی ها باید با بهره گیری از روش های مختلف اطلاع رسانی این دستاوردها را از مجاری مختلف بازنشر کنند تا مردم از آن کاملا مطلع شوند.
مرادنیا ضمن گله مندی و انتقاد از برخی افراد و جربانها که در مسیر سرمایه گذاری سنگ اندازی می کنند، گفت: از یک طرف مورد انتقاد قرار می گیریم که در استان سرمایه گذاری نمی شود و وقتی افراد سرمایه گذار پیدا می شوند بر سر راه آنها موانع بسیاری ایجاد می کنند.
وی اضافه کرد: از رسانه ها و روابط عمومی ها می خواهم در بخش سرمایه گذاری به مردم اطلاع رسانی درست داشته باشند.

بازدید [ 6954 ]
برچسب ها