شنبه 5 بهمن سال 1398

اخبار

فرماندار سنندج:

مجوزی برای برپایی تجمع در این شهر صادر نشده است

فرماندار سنندج گفت: هیچ گونه درخواستی برای برگزاری تجمع در این شهرستان برای روز دوشنبه به فرمانداری ارائه نشد و مجوزی نیز از سوی مسئولان در این ارتباط صادر نشده است.
مجوزی برای برپایی تجمع در این شهر صادر نشده است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ ابراهیم زارعی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به اینکه مجوزی از سوی مسئولان در این خصوص صادر نشده بود بنابراین تجمع برخی عناصر بر مخل نظم و امنیت عمومی در بعضی مناطق این شهر نیز غیر قانونی بود.
وی با تکذیب خبر کشته شدن 2 نفر در جریان تجمع غیر قانونی در شهر سنندج افزود: این اخبار از پایه و اساس دروغ و کذب است و در نا آرامی ها و اغتشاشات امروز سنندج آسیبی به هیچ کسی وارد نشده است.
زارعی از مردم سنندج به خاطر عدم همراهی با این عناصر اغتشاش گر و برهم زننده نظم و امنیت که تعدادشان هم اندک بود قدردانی کرد و یادآور شد: ماموران انتظامی نیز با سعه صدر و خویشتنداری با این افراد برخورد و مدارا کردند.
وی با اشاره به اینکه برپایی تجمع های فاقد مجوز برخلاف قانون است از شهروندان خواست به فراخوان گروه های فضای مجازی توجه نکنند و برای حفظ امنیت و آرامش شهر از حضور در آن خودداری کنند.
زارعی تاکید کرد: برپایی تجمع فاقد مجوز رسمی و قانونی ضمن ایجاد مشکل برای مردم، باعث نارضایتی شهروندان و ایجاد مشکلات ترافیکی در سطح شهر می شود.

برچسب ها