چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان؛

محتكران و گرانفروشان ستون پنجم دشمن هستند

معاون هماهنگى و امور اقتصادى و توسعه منابع استاندار كردستان شرايط اقتصادى فعلى را جنگ تمام عيار اقتصادى دشمن عليه كشور عنوان كرد و افزود: كسانى كه امروز احتكار و گرانفروشى مى كنند، ستون پنجم دشمن هستند.
محتكران و گرانفروشان ستون پنجم دشمن هستند

معاون هماهنگى
به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استاندارى كردستان؛ حسين فيروزى در نشست هم انديشى معاونين، بخشداران و مسؤولين دفاتر سياسى فرماندارى هاى تابعه استان، گفت: پادزهر اين جنگ اقتصادى، علاوه بر تدابير دولت در سطح كلان، هماهنگى، همگرايى و انسجام داخلى است. 
وى، تامين كالاهاى اساسى و داروى مورد نياز مردم را جزو اقدامات اولويت دار دولت عنوان كرد و افزود: هر نوع احتكار، اختفا و پنهان كردن اين اقلام، گناه نابخشودنى و جرم است. 
فيروزى در خصوص جلسات كارگروه تنظيم بازار، اذعان داشت: مقوله گرانى اگر روند بازار باشد از اختيارات كارگروه خارج است اما بحث گرانفروشى در جلسات تنظيم بازار بررسى مى شود و مصوبات اين كارگروه لازم الاجراست.  
وى در ادامه از اعضاى همايش خواست، در جلسات كارگروه هايى كه به رياست آنها برگزار مى شود، تدبير در سياست گذارى و دقت در اجراى اين سياست گذارى ها و همچنين بهره ورى و اثربخشى جلسات را مورد توجه قرار دهند. 
فيروزى در بخش ديگرى از صحبت هاى خود با كله مندى از كم توجهى نشريات محلى استان نسبت به كلنگ زنى ٣ طرح اقتصادى به ارزش ٦هزار و ٥٠٠ ميليارد تومان كه بزرگ ترين سرمايه گذارى اقتصادى در كردستان محسوب مى شود، اظهار داشت: ايجاد فضاى يأس و نااميدى كار سختى نيست اما ايجاد انتظارات بيش از ظرفيت فعلى كار درستى نيست و رسانه ها لازم است اقدامات دولت را به اطلاع مردم برسانند. 
معاون هماهنگى امور اقتصادى و توسعه منابع استاندار كردستان، با تاكيد بر لزوم آگاه سازى و اطلاع رسانى به جامعه را يادآور شد: صحبت هاى معتمدين، روشنفكران، روحانيون و صاحبان فكر از سوى مردم بيشتر پذيرفته مى شود لذا برقرارى ارتباط با اين افراد بسيار مهم است.

بازدید [ 648318 ]
برچسب ها