جمعه 15 فروردین سال 1399

اخبار

تاکید معاون اقتصادی استاندار:

مدیران از همه ظرفیت‌های قانونی برای حمایت از تولید استفاده کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان تاکید کرد: طبق دستور آقای استاندار، استفاده از همه ظرفیت‌های قانونی برای حمایت از تولید باید راهبرد همه دستگاه های اجرایی استان در راستای تحقق شعار سال باشد.
مدیران از همه ظرفیت‌های قانونی برای حمایت از تولید استفاده کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، حسین فیروزی در "شورای هماهنگی استانی واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی استان با تشکل های بخش خصوصی و فعالان اقتصادی"خاطرنشان کرد: هرکدام از مدیران وظایفی درون سازمانی و ذاتی برعهده دارند که باید تلاش کنیم این وظایف ذاتی در تقابل با تولید قرار نگیرد و این موضوع بسیار مهم و حساس است. 
وی در ادامه با اذعان به اینکه واحدهای تولیدی در شرایط بی ثبات اقتصادی و رکود، چاره ای جز لحاظ کردن تخفیف بر محصولات ندارند از مدیران حوزه مالیاتی استان خواست این تخفیف ها را که باید شفاف باشد، در اخذ مالیات ها مدنظر قرار دهند. 
فیروزی با یادآوری اینکه از سال ۹۷ هیات ۲۵۱ مکرر و رسیدگی به اعتراضات مالیاتی تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان به استان ها تفویض شده، از مدیران این حوزه در حمایت از واحدهای تولیدی استان، تقدیر کرد. 
معاون اقتصادی استاندار  در پایان از مدیران صنعتی و اقتصادی استان خواست، آموزش در حوزه امور مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده را به صورت مداوم در دستور کار خود داشته باشند.

بازدید [ 311676 ]
برچسب ها