یک شنبه 26 مرداد سال 1399

اخبار

معاون استاندار کردستان

مدیران استانداری کردستان مشمول قانون بازنشستگان نیستند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: هیچکدام از مدیران حوزه استانداری در شرایط بازنشستگی قرار ندارند و شامل قانون منع بکارگیری بازنشستگان نمی شوند.
مدیران استانداری کردستان مشمول قانون بازنشستگان نیستند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به تصویب این قانون هیچ یک از مدیران استانداری کردستان از جمله هیچ یک از مدیران حوزه استانداری کردستان از جمله استاندار، معاونین او و دیگر مدیران زیر مجموعه شامل قانون منع بکارگیری بازنشستگان نمی شوند و امکان فعالیت آنها بر اساس قانون فراهم است.
عبدالرضا رحمانی فضلی پیشتر گفته بود: ما منتظر بودیم قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان به ما ابلاغ شود، اکنون تعدادی از استانداران باید جابه‌جا شوند که در این جا به جایی جایگزینی استانداران بسیار مهم است.
در رسانه ها و فضای مجازی مطرح شده است که 17 استاندار شامل این قانون می شوند و باید از سمت خود جابجا شوند.
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی 24 شهریور در نامه ‌ای به رئیس‌ جمهور قانون اصلاح قانون منع بکارگیری بازنشستگان را برای اجرا ابلاغ کرد.
در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان که با عنوان طرح یک فوریتی به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده بود، با تصویب در جلسه علنی روز سه شنبه 6 شهریور و تایید شورای نگهبان، توسط رئیس مجلس ابلاغ شد.

بازدید [ 788709 ]
برچسب ها