چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

مدیران خدمات دولت در کردستان را اطلاع رسانی کنند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: مدیران دستگاههای اجرایی خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید و نظام را در استان کردستان به مردم اطلاع رسانی کنند.
مدیران خدمات دولت در کردستان را اطلاع رسانی کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال عصر امروز در در نوزدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان کردستان با بیان این مطلب اظهارداشت: مدیران دستگاههای اجرایی بر طبق بند ج ماده 37 آیین نامه  قانون برنامه های توسعه کشور بایستی اقدامات انجام شده خود را به اطلاع مردم برسانند.
وی افزود: مدیران دستگاههای اجرایی استان باید همه توان خود را جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی اقدامات خود به عمل آورند تا افکار عمومی را به صورت شفاف در جریان برنامه ها و اقدامات صورت گرفته قرار دهند .
خوش اقبال ادامه داد: مدیران می توانند با آگاه سازی مردم زمینه مشارکت آنها را در اجرای برنامه های توسعه در استان را افزایش دهند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خواستار همکاری بیشتر صدا و سیما و رسانه های جمعی و نیز رسانه های فضای مجازی برای اطلاع رسانی دقیق و جامع به مردم استان شد.
وی در رابطه با نحوه برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در استان نیز گفت: بر طبق دستورالعمل اعلام شده  امسال برای حفظ سلامت مردم و رعایت پروتکلهای اجتماعی درسراسر کشور و استان راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار نمی شود.
خوش اقبال خاطرنشان کرد: در این راستا صدا و سیما و رسانه های جمعی و فضای مجازی می توانند با اطلاع رسانی زوایای اهمیت نامگذاری روز جهانی قدس را برای مردم تشریح کنند.
وی در پایان در مورد نحوه برگزاری نماز عید فطر در استان نیز گفت: باتوجه به شیوع بیماری کرونا و به منظور حفظ سلامت مردم نماز عید فطر امسال با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دیگر نکات بهداشتی و پروتکلهای اعلام شده در استان همزمان با سراسر کشور اقامه می شود.بازدید [ 24111 ]
برچسب ها