شنبه 16 فروردین سال 1399

اخبار

استاندار کردستان تاکید کرد:

مدیران خود را در خدمت رسانی به مردم اثبات کنند

استاندار کردستان بر اثبات مدیران و کارمندان استان در خدمت‌رسانی به مردم و تکریم آنان تاکید کرد.
مدیران خود را در خدمت رسانی به مردم اثبات کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در آیین گرامیداشت روز کارمند به مناسبت هفته دولت خطاب به مدیران و کارمندان دولت در استان گفت: رضایت مردم باید سرلوحه کار همه در خدمت‌رسانی قرار گیرد.
وی به وجود همبستگی بین دولت و ملت در شرایط حساس و بحرانی اوایل انقلاب اشاره کرد و افزود: در آن دوران همه برای پیروزی انقلاب ومقابله با دشمنان این آب و خاک تلاش کردند و هیچ صدای ناهمگونی شنیده نمی‌شد.
مرادنیا شرایط امروز کشور را حساس عنوان کرد و گفت: در حال حاضر نیز مانند اوایل انقلاب باید همه یک صدا و در کنار هم برای عبور از این بحران تلاش کنیم.
وی بیانات مقام معظم رهبری در خصوص کار جهادی را یادآور شد و ادامه داد: استکبار جهانی با جنگ اقتصادی در تلاش است این ملت را از پای درآورد و ضرورت دارد که با تمام توان برای خدمت رسانی به این مردم لحظه‌ای از پا ننشینیم.
بهمن مرادنیا در ادامه به فراوانی پروژه‌های قابل افتتاح در کردستان به مناسبت هفته دولت اشاره کرد و گفت: تعداد ۲۲۷ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۰۱ میلیارد تومان در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد و بهره‌بردای از تعدادی دیگر از پروژه‌ها به سفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهور به استان موکول شده است.
وی خاطر نشان کرد: دو پروژه مهم پایاب سد آزاد با سرمایه گذاری ۱۲۰۰میلیارد تومان و آبرسانی به ۴۳۰۰هکتار از اراضی کشاورزی استان از طرح‌های عظیم حوزه آب و کشاورزی هستند که با پیگیری‌های مستمر به نتیجه رسیده است .
استاندار کردستان تصویب طرح‌های پیشران توسعه کشاورزی را برای کردستان مهم ارزیابی کرد و گفت: امیدواریم با لطف و دستور مقام معظم رهبری اعتبار مورد نیاز از صندوق دخیره ارزی در اختیار استان قرارگیرد، و با این وجود آینده‌ی بسیار درخشانی برای توسعه ی کردستان رقم خواهد خورد.

بازدید [ 215688 ]
برچسب ها