چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون استاندار:

مدیران دستگاەهای اجرایی بە امر اقامە نماز در ادارات توجه ویژه داشته باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان به مدیران دستگاه‌های اجرایی توصیه کرد به موضوع اقامه نماز در ادارات توجه ویژه داشته باشند.
مدیران دستگاەهای اجرایی بە امر اقامە نماز در ادارات توجه ویژه داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی در چهارمین اجلاس استانی نماز ضمن قدردانی از تلاش روحانیون و امامان جمعه در در سراسر استان گفت: وظیفه همه ماست از تلاش و زحمات همه کسانی که به نحوی در برپایی نماز در ادارات و دستگاه های دولتی کار می کنند قدردانی کنیم.
وی با بیان اینکه مقام عالی دولت و دیگر مسئولان استانی برای اقامه نماز اهمیت ویژه قائل هستند ادامه داد: در سالجاری طبق مصوبه دولت حداکثر ۱۱ درصد افزایش حقوق کارکنان دولت بود که با تاکید شخص استاندار و مساعدت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان حق الزحمه روحانیونی که در ادارات به امر اقامه نماز می پردازند به میزان ۲۰ درصد افزایش یافت که این مسئله نشان از اهمیت برپایی نماز نزد مدیران است.
فیروزی تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی در چک لیست های نظارت وبازرسی خود اقامه نماز در ادارات تحت مدیریت خود را مورد توجه قرار دهند.
وی ادامه داد: کسانی که توفیق خدمتگزاری در ادارات نصیب آنها شده است باید به امر اقامه نماز بیش از گذشته اهمیت بدهند.
فیروزی اظهار داشت: اقدامات انجام شده برای برپایی نماز در ادارات قابل تحسین است اما باید همچنان باید این روند تداوم و گسترش بیشتری داشته باشد.

بازدید [ 557973 ]
برچسب ها