چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

مدیران دیدگاه روابط عمومی باور داشته باشند

معاون روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل حوزه استاندار از مدیران استان خواست دیدگاه روابط عمومی باور داشته باشند و به حوزه روابط عمومی دستگاه خود اعتماد داشته باشند.
مدیران دیدگاه روابط عمومی باور داشته باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ آرش حسین پناهی در جشن روابط عمومی ای استان که به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی و با حضور استاندار، معاونین ایشان و همه مدیران استان و مدیران روابط عمومی های ادارات استان برگزار شد، اظهار داشت: زبان و قلم ۲ نعمت الهی هستند که در اختیار انسان قرار گرفته تا به وسیله آن تفکرات و اندیشه های خود را بگوید یا بنویسد. وی خاطرنشان کرد: هر سازمانی دارای اهداف و برنامه‌های خاصی است که اگر در اجرای آن از تخصص و توان روابط عمومی‌ها استفاده نشود کارها ابتر می ماند و یا و ناقص انجام خواهد شد.
حسین پناهی افزود: مدیران سازمان‌ها و ادارات باید دیدگاه روابط عمومی‌باور داشته باشند و در اتاق فکر و تصمیم گیری‌های کلان و میانی از توان  روابط عمومی‌های خود بهره بگیرند.
معاون روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل حوزع استاندار اضافه کرد: روابط عمومی‌ها نیز باید در کنار دستگا‌ه‌های فرهنگی برای ارتقای شاخص های فرهنگی و اجتماعی تلاش کنند.
وی همچنین تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی صحیح را از دیگر وظایف مهم روابط عمومی‌ها عنوان و بر اهمیت آن تاکید کرد.
حسین پناهی در ادامه از برگزاری اولین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان کردستان در هفته دولت امسال خبر داد.
شایان ذکر است، در این مراسم از پوستر اولین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان کردستان رونمایی شد و تقدیر از اعضای دوره پنجم شورای روابط عمومی های استان، ابلاغ حکم اعضای دوره ششم و همچنین اهدا لوح سپاس به روابط عمومی های منتخب از نظر استانداری، پایانبخش این مراسم بود.

بازدید [ 352488 ]
برچسب ها