چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار؛

مدیران رفع دغدغه معیشتی مردم در دوران کرونا را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: مدیران و مسئولان استان رفع دغدغه‌ها و مشکلات معیشتی مردم در دوران کرونا را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند.
مدیران رفع دغدغه معیشتی مردم در دوران کرونا را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال ظهر امروز در جلسه مدیران حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: مسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی استان باید پیگیری امورات و با رعایت اصل پاسخگویی به مردم آن سرلوحه اقدامات اجرایی خود قرار دهند.
وی افزود: اقدامات مناسبی برای حمایت از مردم در دوران شیوع بیماری کرونا در استان و کشور به عمل آمده که کافی نیست و مدیران باید با همه توان برای یاری رسانی به مردم تلاش خود را مضاعف کنند.
خوش اقیال خاطر نشان کرد: باید در همه زمینه ها به دقت انجام وظیفه کنیم و هر جا که نیاز باشد با اقدامات جهادی برای کاهش مشکلات ناشی از گسترش این بیماری حرکت کنیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان همچنین با اشاره به نامگذاری سال جهش تولید از سوی رهبر انقلاب در ادامه اظهار داشت: همه باید برای تقویت شرایط اقتصادی پسا کرونا با پیروی از شعار جهش تولید تلاش کنیم و نارسایی های موجود در جامعه را به حداقل برسانیم.
خوش اقبال تصریح کرد: تحریم و کاهش درآمدهای نفتی و بروز برخی مشکلات باعث بوجود آمدن تنگاههای اقتصادی در کشور شده که ضروریست برای جلوگیری از افزایش میزان بیکاری و کمک به توسعه صادرات و رونق بخش تولید تلاش کنیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان گفت: همه مدیران باید صرفنظر از مشکلات و دل مشغولیهای اداری خود بایستی مشکلات ناشی از بیماری کرونا را در اولویت برنامه های خود قرار دهند و با برنامه ریزی دقیق نقش نظارتی و حاکمیتی خود را به نحو احسن انجام داده و با خدمتگذاری صادقانه به مردم در این شرایط حساس آنها را در گذر از شرایط حساس کنون یاری برسانند.

بازدید [ 144096 ]
برچسب ها