شنبه 16 فروردین سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

مدیران، هزینه‌های ادارات را به دقت مدیریت کنند

استاندار کردستان ضمن اذعان به شرایط اقتصادی کشور و نیاز مبرم به صرفه جویی، از مدیران استان خواست هزینه های ادارات را به دقت مدیریت کنند.
مدیران، هزینه‌های ادارات را به دقت مدیریت کنند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در سیزدهمین جلسه شورای برنامه ریزی استان که با دستور کار توزیع اعتبارات هزینه ای استان تشکیل شد، اظهار داشت: علیرغم اوضاع کشور اعتقاد داریم باید در پرداختی های پرسنل هرکاری که می توانیم انجام دهیم اما بیشتر از این مقدور و میسر نیست. 
وی افزود: امسال نسبت به سال گذشته، حقوق پرسنل ادارات، به طور میانگین یک میلیون تومان افزایش یافته که دولت به هر طریقی که توانسته، این افزایش را تامین کرده است. 
استاندار در ادامه تاکید کرد: پرداخت اضافه کارها باید واقعی شود، باید از پرسنل کار واقعی طلب کنیم و ماموریت ها نیز باید بر اساس نیاز واقعی انجام شود. 
مرادنیا همچنین از مدیران استان خواست پرداختی ها به پرسنل را اولویت بندی کنند اما حقی ایجاد نکنند که قادر به پرداخت آن نباشند. 
وی در این خصوص افزود: مدیران پرداخت اضافه کار و حق ماموریت پرسنل خود را در اولویت قرار دهند؛ سایر موارد پرداختی در صورت امکان، پایان سال پرداخت می شود. 
استاندار کردستان در پایان خاطرنشان کرد: بعضی از دستگاه های خدمات رسان از جمله شرکت گاز، توزیع برق، شهرداری و ... به شدت با مشکل مواجه هستند و اگر منابع را دریافت نکنند، مشکل جدی در جامعه ایجاد می شود.

بازدید [ 218823 ]
برچسب ها