سه شنبه 7 بهمن سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون اقتصادی استاندار:

مدیران همەی توان خود را صرف حمایت از تولید و اشتغال کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان از مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی خواست همەی توان خود را صرف حمایت از رونق تولید و افزایش اشتغال کنند.
مدیران همەی توان خود را صرف حمایت از تولید و اشتغال کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی در هفتاد و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کردستان به شرایط اقتصادی حاکم برکشور اشاره کرد و گفت: لازم است در این شرایط مدیران با روش ها و رویگردهای جدید در مسیر رونق تولید و افزایش اشتغال حرکت کنند.

وی پویا شدن واحدهای تولیدی و استفاده از ظرفیت‌های داخلی را راهی برای کم کردن اتکا به فروش نفت ارزیابی کرد و گفت: کم کردن موانع تولید،دقیقا حرکت در جهت اقتصاد مقاومتی است.

فیروزی با بیان اینکه در شرایط موجود همه مسئولیت داریم قهرمانانه در این نبرد اقتصادی مشارکت داشته باشم اظهار کرد: فاصله میان ادارات ما زیاد است و باید ادارات با بهره‌گیری از الگوهای جدید این فاصله راکم و بسترساز حرکت‌های نو در اقتصاد و تولید باشند.

معاون اقتصادی استاندار کردستان به نقش مهم و حیاتی بانک‌ها در رونق تولید و افزایش اشتغال نیز گریزی زد و گفت: اگر یک واحد تولیدی نیازمند حمایت بود بانک‌ها باید سریعا برای حمایت و رفع مشکلات اقدام و مکاتبات لازم را با مرکز داشته باشند و هیچ موضوعی را به زمان بعد موکول نکنند.

بازدید [ 927276 ]
برچسب ها