یک شنبه 29 دی سال 1398

اخبار

معاون عمرانی استاندار تأکید کرد:

مدیران کردستان در آماده باش کامل هستند

معاون عمرانی استاندار و جانشین رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران کردستان تأکید کرد: تمام مدیران این استان پس از زلزله شب گذشته در آماده باش کامل قرار دارند و ملزم به حضور در استان هستند.
مدیران کردستان در آماده باش کامل هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، امیر قادری در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان که روز دوشنبه برگزار شد با تسلیت به خانواده های درگذشتگان زلزله شب گذشته در استان کرمانشاه گفت: همواره تأکید شده است که باید آمادگی لازم برای مقابله با اینگونه سوانح وجود داشته باشد و این زلزله یک آزمون برای سنجش آمادگی مدیریت بحران به شمار می رود.
وی با بیان اینکه کردستان هم یک استان زلزله خیز بوده و امکان وقوع زلزله همواره وجود دارد، گفت: آموزش به مردم و مدیران برای مقابله با این شرایط یک اصل ضروری است که باید به طور مداوم در دستور قرار بگیرد.
قادری افزود: فرمانداری های شهرستان های سطح استان در شرایط فعلی در صورتی که نیاز به تعطیلی مدارس باشد، می توانند به عنوان رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان رأسا تصمیم گیری کنند.
وی با بیان اینکه آمادگی لازم برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه را داریم خاطرنشان کرد: استان کردستان به عنوان استان معین در بحث کمک به آسیب دیدگان کرمانشاه تعیین شده است و در این راستا کمک هایی را به کرمانشاه ارسال کرده و می کند.
قادری همچنین در خصوص پوشش بیشتر آنت دهی تلفن همراه در نقاط مختلف استان گفت: باید به صورت جدیتر در این زمینه در سطح استان کار شود و در این خصوص تذکرات لازم داده شد.
وی تأکید کرد: مدیران دستگاه ها و اعضای شورای مدیریت بحران استان مکلفند گزارش اولیه از خسارات احتمالی را تا ظهر امروز و گزارش نهایی را تا 24 ساعت آینده تهیه و اعلام کنند.@ostandarikurdestan

برچسب ها