سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

حسین فیروزی تاکید کرد:

مدیریت واحد، لازمه بهره‌وری در مرز باشماق مریوان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان در جلسه بررسی مشکلات مرز باشماق، بر اهمیت مدیریت واحد در این مرز برای رسیدن به بهره وری، تاکید کرد.
مدیریت واحد، لازمه بهره‌وری در مرز باشماق مریوان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
حسین فیروزی در این جلسه با اذعان به اینکه مدیران ذیربط از همه اختیارات لازم برای مدیریت بهتر و بهره ورتر در مرز باشماق برخوردار هستند، از آنان خواست از اختیارات خود استفاده کنند و به آنچه که تاکنون انجام شده قانع نباشند بلکه برای رسیدن به ایده آل ها تلاش کنند.
وی مرز باشماق را پیشانی جمهوری اسلامی در کردستان نامید و خاطرنشان کرد: باید در میدان عمل به گونه ای کار کنیم که حداکثر استفاده را از مرز ببریم و هم مردم هم دولت از منافع آن بهره مند شوند.
فیروزی در ادامه تاکید کرد: اگر هرکدام از ارگان های ذیربط، خود را مسؤول نداند و وظایف خود را به درستی انجام ندهند، مدیریت یکپارچه در مرز محقق نخواهد شد .
معاون اقتصادی استاندار، افزود: نکته مهم در مدیریت مرز باشماق، ارائه خدمات و پیرو آن رضایتمندی مردم، تجار، مسافران و همه افرادی است که از مرز تردد می کنند.
وی همچنین بر اهمیت تعادل بخشی در اقدامات انجام شده در مرز تاکید و خاطرنشان کرد: باید به گونه ای عمل کنیم که نظارت ها موجب کاهش بهره وری نشود.
شایان ذکر است، طبق مصوبات این جلسه، کلیه اختیارات و مسؤولیت ها در خصوص ساماندهی مرز باشماق، به اداره کل حمل و نقل و راهداری استان واگذار شد.

بازدید [ 255360 ]
برچسب ها