جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار

مراسم معارفه مدیرکل دفتر فنی استانداری کردستان برگزار شد

طی مراسمی فرزاد حسنی به عنوان مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری کردستان منصوب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، این مراسم با حضور مهندس قادری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل بحران، شهری و روستایی، شهردار سنندج، معاونان و کارشناسان دفتر فتی استانداری و همکاران مهندس حسنی در جهاد کشاورزی استان برگزار شد.
مراسم معارفه مدیرکل دفتر فنی استانداری کردستان برگزار شد


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛
در این مراسم معاون عمرانی استاندار کردستان گفت: دفتر فنی استانداری به عنوان بازوی نظارتی و اجرایی معاونت عمرانی نقش چشمگیری در کنترل، نظارت و رهبری پروژه های عمرانی در سطح استان دارد.
مهندس قادری افزود: دفتر فنی استانداری در سطح کشور طی چندین سال گذشته به لحاظ شرح وظایف و عملکرد، دستخوش تغییراتی شده است، اما باید این تغییرات به روزتر شود. 
وی با اشاره به نقش های مختلفی که در گذشته برای این مجموعه تعریف شده است، گفت: اما آنچه قانون تعریف کرده این است که دفتر فنی باید نقش نظارتی و هماهنگی داشته و در این چهارچوب برنامه ریزی و کار کند تا بتواند در اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی نقش ایفا کند.
معاون استاندار کردستان خاطرنشان کرد: دفتر فنی استانداری باید در مسائل عمرانی همه دستگاه های اجرایی ورود کند و جزئیات اطلاعاتی که در خصوص پروژه های عمرانی نیاز است را گردآوری و در اختیار داشته باشد.
مهندس قادری تصریح کرد: دفتر فنی دارای حوزه های مختلفی چون شورای ترافیک، شهرسازی و معاینه فنی است و در حوزه توانمندسازی و بازآفرینی مسئولیت دارد که این نشان می دهد دفتر فنی استانداری از چه جایگاه و کارکرد مهمی برخوردار است.
وی در ادامه مهندس حسنی را از مدیران خوشنام و باتجربه استان دانست و افزود: امیدواریم وی بتواند به کمک همکاران دفتر فنی گامهای خوبی در این حوزه بردارد، ضمن آنکه مهندس صیدی هم از مدیران توانمند استان بود که اکنون در سمت شهردار سنندج فعالیت می کند. 
در این مراسم معاون عمرانی استاندار کردستان با اهدای لوحی از زحمات و تلاشهای حشمت الله صیدی مدیرکل سابق دفتر فنی استانداری تقدیر کرد و حکم فرزاد حسنی به عنوان مدیرکل جدید دفتر فنی استانداری کردستان را به وی اهدا کرد.

 

بازدید [ 128649 ]
برچسب ها