سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

مراسم گرامیداشت شهدای حادثە تروریستی اهواز با شکوە برگزار شود/ اولویت همه مدیران باید جلب رضایت مردم باشد/بر سر امنیت کشور با هیچ کس مماشات نمی کنیم/ امروز تضعیف دولت ظلم به نظام است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان بر برگزاری باشکوه مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز تاکید و یادآوری کرد نظام بر سر امنیت کشور و مردم با هیچ جریانی مماشات نخواهد کرد.
مراسم گرامیداشت شهدای حادثە تروریستی اهواز با شکوە برگزار شود/ اولویت همه مدیران باید جلب رضایت مردم باشد/بر سر امنیت کشور با هیچ کس مماشات نمی کنیم/ امروز تضعیف دولت ظلم به نظام است


بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه هماهنگی مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) به یادآوری ایثارگری های رزمندگان در دوران دفاع مقدس پرداخت و گفت: همه مسئولان در کشور جایگاهشان را مدیون خون شهدا هستند و باید نسبت به پاسداشت خون شهدا هوشیار باشند.

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات امروز کشور ناشی از اقدامات دشمنان است تصریح کرد: بخش بزرگی از مشکلات موجود بخاطر عدم مدیریت صحیح است و مدیران باید با الگو گزفتن از دفاع مقدس در مقابل تحریم ها و جنگ اقتصادی تلاش مضاعف داشته باشند.

خوش اقبال مسئولان را به ایجاد امید در میان مردم و مدیریت قاطعانه فراخوان و اظهار داشت: بعضی از مدیران از ورود به برخی مسائل پرهیز می کنند و این به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان سرمایه اصلی نظام را مردم  واولویت مدیران را ایجاد رضایتمندی در میان اقشار مختلف دانست و افزود: دشمن با پمپاژ ناامیدی در صدد دلسرد کردن مردم از نظام وانقلاب است و ما باید با تکیه بر مردم  وکارشبانه روزی آنان را ناامید کنیم.

خوش اقبال دفاع از دولت را دفاع از کل حاکمیت و نظام ارزیابی کرد و افزود: امروز تضعیف دولت ظلم به نظام است ودر شرایط کنونی نباید دنبال اختلافات سیاسی باشیم.

وی در ادامه سخنان خود به اقدامات قاطع سپاه و نیروهای امنیتی در برخورد با ضد انقلاب نیز اشاره کرد و اظهار داشت: موشک باران مقر ضد انقلاب توسط سپاه جای قدردانی دارد و این مسئله نشان داد نظام بر سر امنیت خود با هیچ جریانی و در هرجایی مماشات نخواهد کرد.

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار کردستان تاکید کرد: نظام ما، یک نظام مقتدر و در مواقع نیاز نیروهای نظامی و امنیتی بخوبی می توانند از کشور ومردم محافظت کنند.

حسین خوش اقبال در ادامه سخنان خود به حادثه تروریستی اهواز که منجر به شهادت و زخمی شدن جمعی از هموطنان شد نیز گریزی زد وادامه داد: مراسم گرامیداشت یاد شهدای آن حادثه باید با شکوه برگزار شود تا ثابت کنیم که همه اقوام و مذاهب با هر تفکر سیاسی اولویتشان حفظ نظام ومقابله با تروریست ها است.

وی با بیان اینکه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی اهواز در ساعت ۱۰ صبح فردا و در مسجد جامع برگزار می شود اظهار کرد: این مراسم باید به نحوی برنامه ریزی شود که اقشار مختلف واز جمله بازاریان حضور پررنگ داشته باشند.

خوش اقبال تاکید کرد: لازم است صداوسیما و دیگر رسانە های جمعی این مراسم را کاملا پوشش دهند.

بازدید [ 735471 ]
برچسب ها