چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

تاکید مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کردستان:

مردم‌داری و ارتقا رضایت مردم، کلیدواژه همه مسئولین استان است

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کردستان تاکید کرد: مردم دارى و ارتقا رضایت مردم، کلید واژه همه مسؤولان استان است و بايد سرلوحه كار همه ما قرار گیرد.
مردم‌داری و ارتقا رضایت مردم، کلیدواژه همه مسئولین استان است به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استانداری کردستان؛ مراد جعفرى در نشست هم اندیشی معاونین، بخشداران و مسئولین دفاتر سیاسی فرمانداری های تابعه استان با اشاره به بخشی از اقدامات و اتفاقات استان از ابتداى سال ۹۷ تاکنون اظهار داشت: همه ما مجريان سیاست‌های دولت هستیم باید تلاش کنیم وظايف خود را به نحو احسن اجرا کنیم. 
وی بر لزوم حضور هرچه بیشتر معاونین سیاسی فرمانداران و بخشداران در جمع مردم به ویژه در مناسبت های مختلف تاكيد و اضافه کرد: باید بتوانیم عوامل گسست و رنجش مردم را شناسایی کنیم و برای آن نسخه داشته باشیم.
 جعفری خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی دشمن با تمام توان به دنبال ایجاد تهديد در کشور است بنابراین لازم است عوامل تهديد را شناسایی کنیم.
وى در ادامه از معاونین، بخشداران و مسوولان دفاتر سیاسی فرمانداری ها خواست در حفظ اصول و ارزش های نظام کوشا باشند و امید آفرینی به ویژه در شرایط جدید را با جدیت دنبال کند، با سیاسیون شهرستان‌ها تعامل و دیدار چهره به چهره داشته باشد، از ظرفیت دهیاران به خوبی بهره بگیرند، شکاف های قومی و مذهبی را شناسایی کنند و ادارات و مسئولین کم کار شهرستان ها را شناسایی و معرفی نمایند. 
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری در خاتمه یادآور شد: همه ما وظیفه داریم از فضای سیاسی و امنیتی استان مراقبت کنیم در همین راستا رصد فضای مجازی و همچنین انتقال به موقع اطلاعات بسیار حائز اهمیت است و مجموعه اقدامات دشمن در سطح بین المللی و منطقه ایجاب می کند به موقع به وظایف خود عمل کنیم.

بازدید [ 650427 ]
برچسب ها