شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

مردم با رعایت توصیه های بهداشتی مانع از گسترش بیماری کرونا در جامعه شوند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: توجه به توصیه ها و راهکارهای کاهش شیوع بیماری کرونا برای همه ضروریست و مردم بایستی با رعایت هشدارهای بهداشتی مانع از گسترش بیماری کرونا در جامعه شوند.
مردم با رعایت توصیه های بهداشتی مانع از گسترش بیماری کرونا در جامعه شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش امروز درجلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان کامیاران با بیان این مطلب اظهار داشت: رعایت توصیه های دانشگاه علوم پزشکی و عدم حضور در مهمانی ها و مراسم های مختلف از سوی شهروندان بسیار حائز اهیمت است و همه باید به این نکات و هشدارهای بهداشتی برای حفظ سلامت خود و جامعه توجه کنند.
وی افزود: از مردم شهرستان کامیاران انتظار می رود با حساسیت بیشتر موضوع کرونا را دنبال و برای حفظ سلامتی خود و کسانی که دوستشان دارند از حضور در مهمانی ها و پذیرش مهمان خودداری کنند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خاطرنشان کرد : خوشبختانه دستگاههای دولتی درکنار دانشگاه علوم پزشکی به منظور حل این مشکل تلاش جدی دارند که برای نتیجه بخش بودن این تلاش ها نیازمند همکاری وهمراهی مردم هستیم.
خوش اقبال با اشاره به موقعیت شهرستان کامیاران راهکار پیش گیری از شیوه بیماری را کنترل و هدایت تردد خودروها در سطح این شهرستان وهمچنین همکاری اصناف در بستن مغازه ها عنوان کرد و ابراز امیداری کرد تا مسئولان شهرستان کامیاران در این خصوص برنامه ریزی لازم را انجام داده و آن را عملی کنند.
 وی تصریح کرد: هدف از حضور در کامیاران بازدید از بیمارستان سینا و سنجش نیازمندی ها و پیگیری آن و شرکت در جلسه ستاد پیشگیری ومقابله با کرونا به منظور دریافت گزارش اقدامات صورت گرفته است که با بررسی انجام شده شاهد اجرای برنامه های خوبی به منظور پیشگیری از شیوع این ویروس در کامیاران بوده ایم.
خوش اقبال در ادامه و در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن مناسبت های آخر سال و عید نوروز از مسئولان کامیاران انتظار داریم با اولویت قرار دادن سلامت جامعه وشهروندان مانع از برگزاری هر گونه مراسم و تجمعی که سلامت شهروندان را با خطر روبرو می سازد در سطح شهرو روستا شوند.
 معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان در خاتمه سخنان خود بار دیگر به مردم این شهرستان توصیه کرد : ضمن رعایت تمامی هشدارهای بهداشتی به منظور پیشگیری از آلودگی به این ویروس و توصیه نزدیکان خود که در نقاط مختلف کشور مشغول کار هستند به عدم بازگشت تا بهبود شرایط از حضور در هرگونه تجمع خودداری و مراسم های شاد را محدود به خانواده خود کنند.

بازدید [ 285741 ]
برچسب ها