دو شنبه 20 مرداد سال 1399

اخبار

معاون استاندار خواستار شد:

مسئولان در راستای رضایت‌مندی مردم تلاش کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: 72 درصد مردم استان به دولت تدبیر و امید رای دادند و لازم است مسئولان در راستای رضایت مندی مردم بیشتر تلاش کنند.
مسئولان در راستای رضایت‌مندی مردم تلاش کنند


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان، حسین خوش اقبال عصر روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان قروه اظهار کرد: فرماندار نماینده عالی دولت است و مدیران شهرستان باید در راستای خدمتگزاری بیشتر به مردم با فرماندار همکاری و همراهی کنند.

وی افزود: مدیران که مسئولیت و سیاست های دولت و جایگاه دولت را پذیرفتند حامی نظام و ارزش های انقلاب و دولت باشند و دفاع از اقدامات دولت و نظام وظیفه تک تک مسئولان است.

خوش اقبال با بیان اینکه مردم به عنوان صاحبان ولی نعمت نظام هستند و باید با مردم با روی گشاده از آن ها تکریم کرد اظهار کرد: مدیریت جدید شهرستان نیاز به مشارکت مدیران دارد تا با بیان راهکار در راستای حل معضلات با توجه به استعداد شهرستان در بخش های مختلف اقتصادی از لحاظ معدن، کشاورزی و دامداری برای توسعه شهرستان قدم بردارد.

فرماندار قروه در این مراسم گفت: با توجه به اینکه شهرستان قروه دارای پتانسیل مناسبی از نظر ذخایر معدنی، کشاورزی و نیروی انسانی تحصیلکرده دارد با تعامل، همکاری و همفکری مدیران و نخبگان و افراد توانمند برای توسعه و آبادانی شهرستان و رفع مشکلات قدم بر می دارم.

موحد امان اللهی افزود: با توجه به سیاست دولت که خدمت بی منت،خالصانه با مردم به ویژه مستضعفین و محرمین و توسعه همه جانبه در زمینه عمرانی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی اقدام خواهیم کرد.

در پایان این مراسم موحد امان اللهی به عنوان فرماندار جدید قروه معرفی و از تلاش های پرویز کولانی که پیش تر عهده دار این سمت بود، قدردانی شد.

امان اللهی دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس مدیریت اجرایی است و مسئولیت های معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری سنندج، بخشداری موچش و گزینش استانداری در کارنامه خود دارد. / ایرنا

 

 

 

بازدید [ 68172 ]
برچسب ها