جمعه 22 آذر سال 1398

اخبار

در شورای فنی استان:

مسئولیت تعیین میزان سلامت شن و ماسه واحدهای تولیدی به آزمایشگاه مکانیک خاک واگذار شد

جلسه شورای فنی استانداری کردستان با بررسی و ارائه تصمیم در خصوص چند موضوع مهم برگزار شد.
مسئولیت تعیین میزان سلامت شن و ماسه واحدهای تولیدی به آزمایشگاه مکانیک خاک واگذار شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان در این جلسه که با حضور نمایندگان دستگاه های عضو شورا برگزار شد، مسائل و مباحث مختلفی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
در راستای اقتصاد مقاومتی و بهینه سازی مصرف انرژی از سوی دفتر فنی استانداری کردستان به عنوان رئیس کارگروه بهینه سازی مصرف انرژی و دبیر کارگروه "شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کردستان" طی مکاتبه و استعلام از همه دستگاه های دولتی جهت اخذ اطلاعات لازم به منظور تعیین رتبه انرژی ساختمان اقدام لازم صورت گرفت و نتیجه آن توسط معاون دفتر فنی استانداری در شورای فنی 15 شهریورماه ارائه شد.
در ادامه این جلسه مهندس قادری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان با توجه به گزارش این موضوع که همراه با ارائه سناریوهای مختلف ارتقاء رتبه انرژی ساختمانهای دولتی بود، متذکر شد در مصوبات صورتجلسه دستگاه های حائز رتبه های انرژی پائین نسبت به بازسازی سیستمها و بهینه سازی مصرف انرژی اقدام لازم را به عمل آورند.
از دیگر مصوبات مهم این شورا در خصوص موضوع واحدهای تولید شن و ماسه بود که قرار شد مسئولیت تعیین میزان سلامت شن و ماسه در واحدهای تولیدی و بالطبع آن تولید بتن در پروژه های عمومی و دولتی به آزمایشگاه مکانیک خاک واگذار شود.

برچسب ها