سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

مشکلات آموزش و پرورش در همه ابعاد باید مورد توجه قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان بر ضرورت توجه به مشکلات حوزه آموزش و پرورش در همه ابعاد و بخش‌ها تاکید کرد
مشکلات آموزش و پرورش در همه ابعاد باید مورد توجه قرار گیرد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در نشست مشترک شورای آموزش و پرورش و پشتیبانی سواد آموزی استان کردستان با بیان این مطلب گفت: کم انگیزگی در میان دانش آموزان و معلمان و نبود سرانه مناسب از جمله مشکلاتی است که باید مورد تحقیق و پژوهش قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه دانش آموزان سرمایه های کشور وآینده سازان ایرانی اسلامی هستند تاکید کرد حتما در اداره مطلوب آموزش و پرورش از خرد و همفکری خانواده ها  و اولیا و نظر کارشناسان خبره آموزشی استفاده شود.

خوش اقبال اضافه کرد: باید با برنامه ریزی های اساسی چالش های پیش روی آموزش و پرورش از میان برداشته شود و نهادی که رسالت تربیت مدیران و کارشناسان آینده را بر عهده دارد، تنها نماند.
وی ابراز امیدواری کرد با همدلی و همراهی مسئولان زمینه تحقق اهداف بلند، امر تعلیم و تربیت نسل آینده در استان کردستان به خوبی فراهم شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در ادامه سخنان خود به نزدیکی تعطیلات نوروزی هم اشاره کرد وگفت :این ایام فرصت مناسبی برای معرفی جاذبه ها و ظرفیت های استان و جذب سرمایه گذار است

و بایداز فرصت تعطیلات نوروزی و ورود مسافر و گردشگر به استان برای معرفی جاذبه ها، ظرفیت و پتانسیل های منطقه استفاده کرد
وی افزود: باید در این ایام از ظرفیت مسافران و گردشگران استفاده کرد و حس ناامنی که در مورد کردستان وجود دارد را از بین برد تا سرمایه گذاران به حضور در استان و سرمایه گذاری تشویق شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با تاکید بر تشکیل سریع ستاد تعطیلات نوروزی یادآور شد: باید برنامه ریزی ها برای استقبال از مسافران به گونه ای باشد که جذابیت بیشتری برای مهمانان داشته باشد.

خوش اقبال تاکید کرد: از آموزش و پرورش و شهرداری و سایر دستگاه های متولی انتظار می رود فضای شهر و استان را به نحوی آماده کنند که مسافران به محض ورود مشکل اسکان نداشته باشند و بسرعت در اماکن مورد نظر اسکان پیدا کنند.

وی گفت: با توجه به کمبودهایی که استان در زمینه هتل و امکانات اقامتی دارد، باید از آموزش و پرورش کمک گرفته شود البته این نهاد، آمادگی پذیرش مهمانانی غیر از مهمانان فرهنگی را نیز باید داشته باشد

 

بازدید [ 71877 ]
برچسب ها