چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون عمرانی استاندار خواستار تعیین تکلیف پروژه های ملی و استانی در کردستان شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان خواستار تعییت تکلیف پروژه های عمرانی ملی و استانی در کردستان شد.
معاون عمرانی استاندار خواستار تعیین تکلیف پروژه های ملی و استانی در کردستان شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ شهرام ملکی در هشتمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا، گفت: در شرایط عمومی پیمان که مبنای قرارداد بین پیمانکاران و کارفرمایان در حوزه پیمانکاری و حوزه مشاوره‌ای است ماده‌ 43 اعلام می‌کند هر زمان با تایید دستگاه ذیربط، بیماری‌های واگیرداری در سطح یک منطقه وجود داشته باشد، تغییر پیمان و هزینه‌های تاخیر از سوی دولت به مشاور و پیمانکار پرداخت شود.
وی افزود: این موضوع را از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کردیم و بناست به صورت یک دستورالعمل کلی این موضوع مورد توجه قرار گیرد و تعیین‌تکلیف شود.
ملکی خاطرنشان کرد: در استان کردستان که فصل کاری به دلیل شرایط جغرافیایی محدود است تعدادی پروژه ملی اولویت‌دار در استان داریم که در صورت ادامه شیوع کرونا روند کار با مشکل مواجه خواهد شد که باید تمهیدات لازم و رعایت پروتکل‌ها برای ادامه کار اندیشیده شود.
معاون امور عمرانی استاندار کردستان در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: در حوزه ضدعفونی معابر شهرها، همکاری خوبی از سوی سپاه، سازمان صمت و شهرداری ها صورت گرفته است. 
وی در این خصوص افزود: سازمان صمت مسؤول تامین مواد ضدعفونی و شهرداری ها و دهیاری ها تامین هزینه ها را بر عهده داشتند.

بازدید [ 102543 ]
برچسب ها