سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

معاون عمرانی استاندار کردستان از مصدوم حادثه آتش سوزی جنگل های مریوان عیادت و دلجویی کرد

معاون عمرانی استاندار به همراه اقبال مدیرکل بحران استانداری کردستان از مصدوم سانحه آتش سوزی جنگل های مریوان که در بیمارستان توحید سنندج بستری است، عیادت کرد.
معاون عمرانی استاندار کردستان از مصدوم حادثه آتش سوزی جنگل های مریوان عیادت و دلجویی کرد

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، امیر قادری در جریان این بازدید و در گفتگو با خبرنگاران ضمن تسلیت این حادثه ناگوار به مردم شریف شهرستان مریوان و استان و بویژه خانواده های داغداراین واقع تلخ، گفت: این آتش سوزی روز جمعه در وسعتی 15 هکتاری اتفاق افتاد که با تلاش نیروهای امدادی و آتش نشانان خاموش شد، اما مجددا در روز جمعه ادامه پیدا کرد.
وی افزود: با توجه به حساسیت جنگل های مریوان و بارندگی سالانه بالای 950 میلی متر و نیز پوشش گیاهی انبوه منطقه علت دقیق آتنش سوزی در دست بررسی است اما به محض وقوع آتش سوزی، مردم و انجمن های حاضر در محل و دستگاه های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران و هلال احمر و همچنین انجمن های مردم نهاد و اورژانس و فوریت های پزشکی حضور یافتند.
معاون عمرانی استاندار کردستان با بیان اینکه به دلیل صعب العبور بودن منطقه امکان حضور بالگرد وجود نداشت گفت: البته یکی از مصدومان به بیمارستان توحید سنندج انتقال یافت.
وی خاطرنشان کرد: متأسفانه در این حادثه ناگوار 4 نفر کشته و 3 نفر زخمی شدند که از این سه نفر یک نفر به بیمارستان توحید و یک نفر به بیمارستان بوعلی سینای همدان انتقال یافت و نفر سوم در محل مداوا شد.

بازدید [ 55632 ]
برچسب ها