سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون عمرانی استاندار کردستان خبر داد

معرفی 38 میلیارد تومان طرح اشتغالزایی بانک سینا در روستاها

معاون عمرانی استاندار کردستان از معرفی 38 میلیارد تومان طرح اشتغالزایی بانک سینا در روستاها خبر داد
معرفی 38 میلیارد تومان طرح اشتغالزایی بانک سینا در روستاها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، مهندس امیر قادری روز شنبه در جلسه کمیته اجرایی تسهیلات روستایی استان اظهار کرد: برای پرداخت تسهیلات با هدف ایجاد اشتغال در روستاها 2 تفاهمنامه از طریق معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری با بانک سینا و بانک پارسیان منعقد شده است.

وی افزود: برای  پرداخت تسهیلات با هدف ایجاد اشتغال در روستاها 2 تفاهمنامه از طریق معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری با بانک سینا و بانک پارسیان منعقد شده است. تومان بیشتر از سهمیه) طرح به بانک معرفی شده و از این میزان 38 میلیارد تومان در قالب 52 طرح به تأیید بانک رسیده است.
مهندس قادری تصریح کرد: در این راستا تاکنون 41 طرح به مبلغ 288 میلیارد ریال پرداخت شده که از این تعداد 14 طرح به مبلغ 52 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.
وی خاطرنشان کرد: سایر طرح ها به مبلغ 110 میلیارد ریال در مرحله وثیقه گذاری قرار دارد که امیدواریم مجریان طرحها با توحه به تمدید مهلت جذب تسهیلات تا پایان مردادماه بتوانند وثایق مورد نیاز را تأمین و به بانک سینا معرفی کنند.
مهندس قادری در ادامه اظهار کرد: همچنین سهمیه ابلاغی استان از طریق بانک پارسیان 100 میلیارد ریال بوده که تاکنون 11 طرح به مبلغ 158 میلیارد ریال به بانک معرفی شده است.
وی با بیان اینکه 2 طرح از این تعداد طرح حذف شده، گفت: 9 طرح دیگر به مبلغ 152 میلیارد ریال در حال طرح نویسی و تهیه وثایق هستند.

بازدید [ 740829 ]
برچسب ها