چهار شنبه 15 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان؛

مقدمات برگزاری کنگرە مشاهیرکرد رضایت بخش است/ رسانه‌ها ملی و محلی برای معرفی و پوشش کنگره مشارکت داده شوند

استاندار کردستان از برگزاری جلسات و فراهم شدن مقدمات برگزاری باشکوه کنگره مشاهیر کرد ابراز رضایت کرد.
مقدمات برگزاری کنگرە مشاهیرکرد رضایت بخش است/ رسانه‌ها ملی و محلی برای معرفی و پوشش کنگره مشارکت داده شوندبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در هشتمین جلسه شورای راهبردی کنگره مشاهیر کرد با بیان اینکه تلاش ها وفعالیت های شبانه روزی  مجریان کنگره مشاهیر کرد ارزشمند است افزود: همه تلاش وهمت خود را باید بکار بگیریم تا یک کنگره باشکوه و آبرومند برگزار شود.
وی علاوه بر میهمانان کرد کنگره ضروت حضور برخی چهره ها و مفاخر فرهنگ و هنر کشور را نیز یادآوری کرد و اظهار داشت: حضور چهره های علمی و فرهنگی شاخص کشور می تواند علاوه بر آشنایی موجبات تبادلات فرهنگی طرفین را نیز فراهم کند.
مرادنیا همچنین خواستار دعوت برخی چهره های سیاسی ایران و اقلیم کردستان عراق در کنگره مشاهیر کرد شد و گفت: سعی شود مقدمات حضور نخست وزیر اقلیم کردستان عراق، معاون وی، استانداران سلیمانیه و اربیل و وزرای نفت و خارجه کشورمان فراهم شود.
استاندار کردستان در ادامه سخنان خود استفاده از ظرفیت رسانه های محلی، ملی و خارجی  برای پوشش هرچه بهتر کنگره را یادآوری کرد و افزود: لازم است با توجه به حضور گسترده رسانه ها فرصت های سرمایه گذاری، گردشگری و اقتصادی معرفی شود.
وی ادامه داد: افراد بسیاری وجود دارند که با فرصت های متنوع و گوناگون کردستان برای کار و سرمایه گذاری آشنا نیستند.
مرادنیا خاطر نشان کرد: ضرورت دارد علاوه بر حرمت کامل به میهمانان سعی شود از بروز هر حاشیه ای که اصل کار را زیر سوال ببرد جلوگیری شود.

بازدید [ 30723 ]
برچسب ها