جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

استاندار کردستان

ملت ایران با افتخار از دستاوردهای فرزندان خود صیانت خواهد کرد

استاندار کردستان گفت: نمایشگاه هسته‌ای یکی از افتخارات این مملکت این است که راهی برای دستیابی به فناوری‌های هسته‌ای طی شد دشمنان به مقابله با آن برخواستند
ملت ایران با افتخار از دستاوردهای فرزندان خود صیانت خواهد کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان: بهمن مرادنیا عصر امروز در مراسم افتتاحیه اولین نمایشگاه دستاوردهای هسته‌ای، هوافضا و فرهنگی گرامیداشت کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان در سنندج با بیان این مطلب اظهار داشت:امروز دستاوردهای هسته‌ای و دستیابی به این دانش از افتخارات نظام و ملت است که دشمن ان را برنمی‌تابند.
وی افزود: شهیدان بومی جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا آرامش و امنیت را برای این مردم به ارمغان بیاورند.
مرادنیا در بخشی دیگر از سخنانش اظهار داشت:به همین دلیل است که این راه درست انتخاب شده است و نشان از کار درستی است که فرزندان این مملکت کاری را شروع کرده‌اند که آنها این را برنمی‌تابند.
وی تصریح کرد: آنها به دنبال این هستند که ایران را متهم به ساخت سلاح هسته‌ای هستند تا اینکه دست از این فناوری برداریم اما با رهبری‌های فرزانه و تلاش کارشناساسان این راه ادامه خواهد داشت.
استاندار کردستان در پایان گفت: خواست این نمایشگاه زمینه‌ای شود که نخبگان و دانشجویان این استان از این فرصت استفاده کنند و جوانان این استان هم در این عرصه ورود کنند که منشا خدمات خوبی خواهند شد.


بازدید [ 242934 ]
برچسب ها