جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار:

موکب‌های اربعین، شایسته نام مردم کردستان باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، گفت: موکب‌های اربعین که با نام کردستان برپا می‌شود، باید معرف استان و شایسته نام مردم کردستان باشد.
موکب‌های اربعین، شایسته نام مردم کردستان باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در چهارمین جلسه ستاد اربعین استان، با اشاره به بازگشایی مرز خسروی و تعیین کردیستان به عنوان استان معین، افزایش تردد از مسیر کردستان را پیش بینی و تاکید کرد: باید از این فرصت برای معرفی استان و نمایش مردم نوازی مردم کردستان استفاده کنیم.
وی همچنین خاطرنشان کرد: اولویت اول ما این است که زائران مسیر کردستان با رضایت از استان خارج شوند دوم اینکه، کردستان را شایسته ببینند و سوم اینکه موکب های اربعین که با نام کردستان برپا می شود، باید معرف استان و شایسته نام مردم کردستان باشد.
خوش اقبال، راهپیمایی و تجمع اربعین را نمایش قدرت جهان اسلام دانست و آنرا نشان از وحدت و همدلی مسلمانان عنوان کرد.
وی با یادآوری توطئه های فراوان استکبار جهانی علیه جهان اسلام، از حرکت عظیم اربعین به عنوان خنثی کننده این توطئه ها نام برد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، با تاکید بر مردمی و خودجوش بودن این حرکت، مشارکت و حضور مردم را اولویت کار دانست و افزود: قرار نیست به کمیته های ستاد پول تزریق کنیم بلکه باید زمینه را برای حضور خیرین فراهم کنیم و از توان، موقعیت و پتانسیل های منطقه بهره ببریم.

بازدید [ 178239 ]
برچسب ها