جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار

در پیامی مشترک

نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان مردم استان را به شرکت پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند

پیام مهندس مرادنیا استاندار کردستان و حضرت آیت‌الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان و نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری برای دعوت از اقشار مختلف مردم استان جهت شرکت پرشور در راهپیمایی ٢٢ بهمن و سالگرد چهل سالگی انقلاب اسلامی
نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان مردم استان را به شرکت پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ متن پیام به این شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
وَ قُلْ جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ كانَ زَهُوقاً
و بگو: حقّ آمد و باطل نابود شد، همانا باطل، نابود شدنى است. (اسرا/٨١)

مردم غیور و همیشه در صحنه استان کردستان؛ اینک که به فضل خدا و پشتیبانی‌های مداوم و همیشگی شما عمر پربرکت انقلاب به چهل سالگی و نهال نوپای انقلاب اسلامی با ایثار و از خود گذشتگی فرزندان این آب و خاک به درختی تنومند و بارور تبدیل شده است و پیشرفت‌های حاصل، با همراهی همیشگی شما مردم همیشه در صحنه بوده و هست.
 جا دارد یکبار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای امام راحل و شهدای سرافراز راه حق و آزادی با اتحاد و یکپارچگی همچون مشتی گره کرده و واحد در برابر زیاده خواهی‌های استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار که این بار با حربەی تحریم اقتصادی به جنگ ملت و نظام آمده است در یوم الله ۲۲ بهمن، قدرت، پایداری و صلابت خود را به نمایش گذاشته و موجبات نا امیدی و هراس آنان را فراهم نمایید. بی گمان حضور پررنگ شما ملت شجاع و آزاده همراه با دیگر هموطنان سراسر کشور در خیابانها، پیامی محکم به دشمنان، ضامن بقا و تداوم نظام و زمینه ساز تحولات و پیشرفت های شگرف در آینده خواهد بود. 
از همه مردم شریف کردستان اعم از زن و مرد، جوان و سالخورده و از هر قشر و طبقه با هرگرایش و رویکردی دعوت می‌نماییم در روز ۲۲ بهمن به سیل خروشان ملت پیوسته و نقش حساس خود را در این بزنگاه تاریخی ایفا کردە و یکبار دیگر دلبستگی عمیق خود را به نظام، دولت و سرزمین پر از مهر ایران اسلامی به نمایش بگذارند.
قطعا این حضور آگاهانه تنها حاصل نگاه با بصیرت شماست، که ریشه در ولایت‌مداری ملت ایران اسلامی؛ علی الخصوص مردم شریف کردستان دارد.

بهمن مرادنیا
استاندار کردستان

سید محمد حسینی شاهرودی
نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم شریف کردستان در مجلس خبرگان رهبری

بیستم بهمن ماه ١٣٩٧

بازدید [ 416499 ]
برچسب ها