یک شنبه 17 آذر سال 1398

اخبار

نمایندگان شورای اسلامی استان در شورای عالی استان‌ها انتخاب شدند

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان گفت: با برگزاری انتخاباتی نمایندگان کردستان در شورای عالی استان‌های کشور مشخص شدند.
نمایندگان شورای اسلامی استان در شورای عالی استان‌ها انتخاب شدند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ جمشید اسدی امروز در گفتگو با خبرنگار ما با بیان این مطلب اظهار داشت: انتخابات داخلی شورای استان برای تعیین اعضا برای تصدی پست های شوراي استان با حضور 9 نفر از اعضای این شورا برگزار شد.

 وی افزود: این جلسه بنا به دستور استاندار محترم کردستان و هماهنگی معاون محترم عمرانی و با دستورکار انتخاب نمایندگان شورای اسلامی استان کردستان در شورای عالی استانها و تعیین نماینده شورای استان در هیات حل اختلاف برگزار شد.

اسدی ادامه داد: در این جلسه که 9 نفر از اعضای شورای استان حضور داشتند با تعامل و همدلی و خرد جمعی دستور کارهای جلسه مطرح و رای گیری برای تصویب این دستورکارها انجام شد.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری خاطر نشان کرد: در پایان و با رای اعضای شورای استان  خانم هلاله امینی با 6 رای و  آقاي یوسف اسدی با 5 رای بعنوان نمایندگان شورای استان در شورای عالی استانها انتخاب شدند.

وی تصریح کرد: در این جلسه برای انتخاب نماینده شورای استان در هیئت حل اختلاف استان نیز راي گيري انجام شد که آقاي سید محمد حسینی به عنوان تنها کاندیدای نماینده شورای استان در هیات حل اختلاف استان با ٥ راي موافق انتخاب شد.

اسدی در پایان گفت: در جلسه قبلی  که در ٢٧آذر ماه سالجاری  برگزار شد  با رای اعضای شورای استان هیات رئیسه شورا انتخاب گردید که طی این رای گیری ابوبکر درویشی بعنوان رییس شورای استان و یوسف اسدی بعنوان نایب رییس و بهروز محمدی بعنوان منشی شورای استان انتخاب شدند.

برچسب ها