دو شنبه 11 فروردین سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

استاندار کردستان

نوسازی و بهسازی مدارس در اولویت برنامه های عمرانی استان قرار دارد

استاندار کردستان گفت: در سالجاری و به منظور تامین فضای آموزشی و با برنامه ریزی های انجام شده نوسازی و بهسازی مدارس در اولویت برنامه های عمرانی استان قرار دارد.
نوسازی و بهسازی مدارس در اولویت برنامه های عمرانی استان قرار دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان: بهمن مرادنیا ظهر امروز در مراسم نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس استان همزمان با سراسر کشور درسنندج ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی به دانش آموزان و معلمان و همه کسانی که در این عرصه به انجام وظیفه می پردازند، با بیان این مطلب اظهار داشت:دانش آموزان آینده سازان ایران اسلامی هستند و باید راه موفقیت آنها را فراهم کنیم.
وی افزود: بر اساس مصوبات شورای آموزش و پرورش استان در سالجاری پیگیری جدی برای ساماندهی و توسعه فضاهای آموزشی و مدارس استان در دستور کار قرار گرفته است.
مرادنیا خاطر نشان کرد: در یک سال گذشته اعبتارات مناسبی در زمینه بازسازی و نو سازی مدارس استان کردستان تخصیص داده شد.
وی گفت: در این بخش هم از اعتبارات دولت و هم از کمک های خیرین مدرسه ساز استفاده شده که باید صادقانه از همکاری بی دریغ خیرین مدرسه ساز در استان تشکر کنیم.
استاندار کردستان در بخشی دیگر از سخنانش ابراز داشت: در سال گذشته بیش از 38 میلیارد تومان برای بازسازی و نو سازی مدارس استان هزینه شده است.
وی تاکید کرد: خوشبختانه اخیرا با تلاش نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی اعتبارات قابل توجهی برای بازسازی و نوسازی مدارس استان تخصیص داده شد.
استاندار کردستان در پایان ابراز امیدواری کردکه با برنامه ریزی صورت گرفته در پنج سال آینده وضعیت فضای آموزشی استان ساماندهی می شود.
بازدید [ 612408 ]
برچسب ها