شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

معاون عمرانی استاندار:

نگاه تامین اجتماعی به پیمانکاران نگاه حمایتی باشد

معاون هاهنگی امور عمرانی استاندار کردستان از سازمان تامین اجتماعی خواست نسبت به پیمانکاران پروژه های عمرانی استان، نگاه حمایتی داشته باشند.
نگاه تامین اجتماعی به پیمانکاران نگاه حمایتی باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ شهرام ملکی در سی و چهارمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور دکتر نهاوندیان معاون اقتصادی رییس جمهور، برگزار شد، خاطرنشان کرد: در شرایط اقتصادی فعلی کشور، پیمانکاران پروژه های عمرانی استان با تمام سرمایه خود تلاش دارند این پروژه ها را پیش ببرند. 
وی افزود: فصل کاری در کردستان حدود ۵ ماه است لذا از تامین اجتماعی درخواست داریم لیست بیمه کارگران را در این مدت از پیمانکاران بپذیرد. 
ملکی در بخش دیگری از این جلسه بخش راه و عمران شهری را اصلی ترین مباحث استان دانست و یادآور شد: عمر و استهلاک ماشن آلات و تجهیزات این حوزه هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی بالاست. 
معاون عمرانی استاندار کردستان در این خصوص درخواست کرد امکان ورود ماشین آلات دست دوم که برای بخش معدن تصویب شده به حوزه راه و عمران هم تعمیم داده شود تا در شرایط تحریم حاکم بر کشور، شهرداری ها، پیمانکاران و راهداری بتوانند ماشین آلات مورد نیاز خود را تامین کنند.

بازدید [ 343254 ]
برچسب ها