دو شنبه 20 مرداد سال 1399

اخبار

نیازمند مصرف درست و بهینه برق برای جلوگیری از خاموشی هستیم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خواستار همکاری و همراهی مردم برای مصرف صحیح وبهینه برق در فصل گرما برای جلوگیری از خاموشی شد.
نیازمند مصرف درست و بهینه برق برای جلوگیری از خاموشی هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان کردستان با بیان اینکه با توجه به شرایط حاکم بر کشور و خشکسالی های اخیر مجبور به صرفه جویی هستیم گفت: بهترین راه برون رفت از شرایط فعلی و گذر از فصل گرما صرفه جویی و مصرف بهینه برق توسط مردم، ادارات و واحدهای صنعتی و کشاورزی است.
وی با اعلام اینکه اگر مردم همکاری مطلوب و همه جانبه در مصرف انرژی نداشته باشند با بحران مواجه خواهیم شد افزود: لازم است همه نهادها و دستگاههای فرهنگی از جمله صداوسیما و دیگر رسانه های جمعی در این خصوص اطلاع رسانی و فرهنگ سازی کنند.
خوش اقبال میزان برق تولیدی در استان بیشتر از میزان مصرف داخلی دانست و اظهار داشت: شبکه برق کشور به هم پیوسته است و در صورت کمبود برق در هر جای کشور اثرات آن برکل کشور تاثیر خواهد گذاشت وهمین امر ضرورت صرفه جویی همگانی را می رساند.
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار کردستان در ادامه از همه دستگاههای دولتی خواست نسبت به مصرف برق در ساعات پیک مصرف حساس و راهکارهای عملی برای کاهش مصرف را در پیش بگیرند.

بازدید [ 755136 ]
برچسب ها