دو شنبه 7 بهمن سال 1398

اخبار

استاندار کردستان:

نیروهای توانمند زن را در سطوح مختلف مدیریتی بکار خواهیم گرفت/بانوان کارآفرین حمایت خواهند شد

استفاده از زنان توانمند در سطوح مختلف مدیریتی وحمایت از بانوان کارآفرین در سطح استان از جمله وعده های استاندار کردستان در جلسه هم اندیشی بانوان عضو شوراهای اسلامی تابعه استان بود.
نیروهای توانمند زن را در سطوح مختلف مدیریتی بکار خواهیم گرفت/بانوان کارآفرین حمایت خواهند شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در نشست هم‌اندیشی با بانوان عضو شوراهای شهر استان با تاکید براینکه سقف شیشه ای مدیریت باید در استان شکسته شود گفت: در استان کردستان زنان توانمند بسیاری در عرصه های گوناگون وجود دارد که باید از حضور آنان در مدیریت استان بهره برد و ما نه در شعار بلکه عملا به این امر معتقدیم.

وی یکی از مشکلات اصلی در استان و در حال حاضر را اشتغال عنوان کرد و افزود: زنان کارافرینی که در حوزه های مختلف فعالیت کنند مورد حمایت قرار خواهند گرفت و مشکلات این بخش را با اولویت در دستور کار قرار خواهیم داد و مشکلات را بر طرف می کنیم.

مرادنیا ایجاد فاصله و تبعیض در جامعه را امری ناپسند توصیف کرد و گفت: لازم است در همه شهرستانها امکانات ورزشی و رفاهی برای فعالیت زنان فراهم شود واگر در این خصوص کمبودی وجود داشته باشد موظف به برطرف کردن آن کمبودها هستیم.

وی ادامه داد: به فرمانداران شهرستانهای مختلف تاکید می کنم از نظر، توان و ظرفیت زنان عضو شوراها در جلسات  ودر جهت بهبود شرایط بانوان استفاده شود.
بازدید [ 543609 ]
برچسب ها